Cristiano Ronaldo sa bude ženiť

Bude svadba. Prominentný párik sa zasnúbil po dvoch rokoch randenia
Zdroj: Instagram / georginagio

Budúca nevesta sa už údajne pustila do hľadania vysnívaných svadobných šiat.

Jeden z najlepších futbalistov súčasnosti je zasnúbený. Cristiano Ronaldo požiadal o ruku svoju priateľku Georginu Rodríguez po dvoch rokoch randenia, píše DailyMail.

Informáciu priniesol portugalský magazín Correio da Manham ktorý uviedol, že španielska kráska sa už pustila do hľadania vysnívaných svadobných šiat. „Cristiano požiadal Gio (Georginina prezývka, pozn. autora), aby sa zaňho vydala,“ potvrdil denníku zdroj blízky páru.

Prominentný pár spolu vychováva spoločnú ročnú dcérku Alanu Martinu, Cristianovho prvorodeného syna Cristiana Ronalda Jr. (8) a ročné dvojičky Matea Ronalda a Evu Mariu. Všetky tri deti futbalistovi vynosila náhradná matka.


Prvé dohady o zásnubách sa objavili už počas Majstrovstiev sveta vo futbale, ktoré sa konali v Rusku na prelome júna a júla. Georgina vtedy prišla svojho partnera podporiť a na prste jej svietil diamantový prsteň za 615 tisíc libier.

Športovec s rodinkou si momentálne užíva spoločné chvíle v Londýne, kde pár odfotili s rovnakými prsteňmi na rukách počas večere v luxusnej reštaurácii.

Zdroj: Instagram / georginagio

TURÍN/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Cristiano ronaldo

Dôležité udalosti