Šoubiz

Nicole Kidman v Cannes. Tieto šaty vyrážali dych

kidmanka.jpg

Herečka sa predviedla v prekrásnej róbe.

Austrálska herečka Nicole Kidman si na otváracom ceremoniáli 67. ročníka Medzinárodného filmového festivalu v Cannes zatancovala. Vyzval ju k tomu moderátor slávnostného večera, francúzsky herec Lambert Wilson, ktorý si vo svojej úvodnej reči zaspomínal na tanec s herečkou spred niekoľkých rokov.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: SITA
 

Zdroj: SITA

"Bol to však sen?" uvažoval Wilson. "Je len jeden spôsob, ako to zistiť," dodal a vzápätí vykročil k herečke, aby ju požiadal o krátky tanec. Pár si zatancoval salsu priamo medzi sediacimi hosťami.

Zdroj: Profimedia.sk

Na otváracom ceremoniáli festivalu tiež uviedli snímku Grace: Kňažná z Monaka, v ktorej Nicole Kidman stvárnila filmovú legendu a monackú kňažnú Grace Kelly. Film režiséra Oliviera Dahana pritom pobúril deti monackého kniežaťa Rainiera III., ktoré ešte pred začatím festivalu oficiálne požiadali, aby ich rodinu so snímkou nespájali. 

Zdroj: SITA

Zdroj: SITA

"Je mi to ľúto, pretože nakrútením snímky sme nesledovali žiadne zlé úmysly voči Rainierovi, Grace a ich rodine," obraňovala Kidman film pred projekciou. "Rozumiem, že chcú ochrániť súkromie matky a otca. Chcem, aby vedeli, že sme ho nakrúcali s láskou a ak si ho pozrú, určite uvidia, že je v ňom veľa náklonnosti k ich rodičom a ich láske," dodala 46-ročná herečka. Po projekcii film viacerí kritici označili za slabý.

CANNES/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.