Najpotetovanejšie hviezdy šoubiznisu. Viete, komu patrí tento chrbát?

Najpotetovanejšie hviezdy šoubiznisu. Viete, komu patrí tento chrbát?
Zdroj: Profimedia.sk

Slávni podľahli trendu tetovaniami vyzdobených tiel. Toto sú rekordéri.

U Justina Biebera prerástla záľuba v tetovaniach doslova do závislosti. Podľa jeho vlastných slov preležal pod tetovacou ihlou už niekoľko hodín a ani minútu z tohto času neľutuje.

Zdroj: Instagram/justinbieber

Dcéra zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona je veľká milovníčka umenia a „zopár umeleckých diel“ už má aj na pokožke rúk. Najvýraznejšou je obrázok slnečnice.

Zdroj: Instagram/parisjackson

Bývalý anglický futbalista David Beckham má telo potetované od krku až po pás. Na svojom tele so sebou nosí aj mená všetkých svojich detí.

Zdroj: Instagram/davidbeckham

K najväčším fanúšikom tetovaní patrí bezpochyby herečka Angelina Jolie. Chrbát jej zdobí ilustrácia pripomínajúca známu logickú hru sudoku.

Zdroj: Profimedia.sk

Telo Lady Gaga zdobí hneď niekoľko zdanlivo nezmyselných tetovaní (na tele má vytetovaného jednorožca, aj myš), no pre speváčku má každé z nich svoj význam. Na ľavom boku má dokonca podobizeň Davida Bowieho na počesť speváckej legendy.

Zdroj: Instagram/ladygaga

Frontman kapely Maroon 5 využil svoju záľubu v tetovaniach aj ako spôsob ako dať svetu vedieť, že svoju manželku, modelku Behati Prinsloo, nadovšetko miluje. Na prsty si totiž dal vytetovať veľavravný odkaz „True Love“, čo v preklade znamená „skutočná láska“.

Zdroj: Instagram/adamlevine

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Tetovanie

Dôležité udalosti