Malý princ Louis sa podal na mamu. Tu je dôkaz

Malý princ Louis sa podal na mamu
Zdroj: Profimedia.sk

Kým princ George a princezná Charlotte sa podobajú viac na otca Williama, najmladší Louis je celá mama.

Najnovšia fotka najmladšieho synčeka princa Williama a vojvodkyne Kate, princa Louisa, vás dostane. Doteraz nezverejnený záber vznikol v rámci série rodinných fotografií zverejnených pri príležitosti osláv sedemdesiatych narodenín princa Charlesa.

Fotografia zachytáva rozkošného šesťmesačného princa, ako malou rúčkou chytá nos svojho starého otca. Situácia rozosmiala všetkých členov obľúbenej britskej kráľovskej rodiny, ktorí si užívali spoločne strávené chvíle.

Na zábere nechýba manželka princa Charlesa, Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, jeho synovia – princ William s manželkou Kate a deťmi a princ Harry s manželkou Meghan.

Zdroj: Instagram/ prince_louis_cambridge

Mnohí si ale na zábere všimli aj čosi iné. Kým princ George a princezná Charlotte sa podali viac na otca Williama, najmladší Louis je celá mama. Po Kate podedil nielen tmavé vlasy, ale aj typické "Middletonovské oči".


Na nasledujúcej koláži sú detské fotografie princa Williama (hore vľavo) a vojvodkyne Kate (hore vpravo) a v dolnom rade zľava prvorodený princ George, v strede princezná Charlotte a úplne vpravo najmladší princ Louis.Zdroj: Instagram/ katemiddletonnn
BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Princ louis

Dôležité udalosti