Šoubiz

Náhle zomrel bubeník skupiny Team

Skupina TEAM na archívnej snímke
Zdroj: TASR

Ivan Marček vraj dostal infarkt.

Členovia slovenskej skupiny Team na svojej webstránke potvrdili úmrtie dlhoročného kolegu, bubeníka Ivana Marčeka. "S hlbokým zármutkom oznamujeme, že včera 16. mája 2014 vo večerných hodinách nás náhle a nečakane navždy opustil náš priateľ, hráč na bicie nástroje skupiny Team Ivan Marček," uviedli v krátkom vyhlásení.

"Ťažko je opísať bolesť, ktorú cítime. Jeho najbližšej rodine vyslovujeme úprimnú sústrasť. Ivan, v našich mysliach budeš stále s nami. Česť tvojej pamiatke," napísali. 

Zdroj: TASR

Hoci kapela dôvod hudobníkovho úmrtia nešpecifikovala, spevák Marián Greksa prostredníctvom sociálnej siete Facebook oznámil, že šlo o infarkt. Ivan Marček skonal vo veku 52 rokov.

Ivan Marček je známy ako člen skupiny Team, v ktorej pôsobil spolu s Pavlom Haberom, Dušanom Antalíkom, Milanom Dočekalom, Ivanom Válekom a Jurajom Tatárom. V rokoch 1989, 1990 a 1991 formácia získala ocenenie Zlatý slávik.

Skupina má na konte jedenásť štúdioviek a medzi jej najznámejšie hity patria skladby ako Reklama na ticho, Lietam v tom tiež (Prichytený pri živote), Prievan v peňaženke, Severanka, Držím ti miesto, Krátke lásky (sú tie najdlhšie), Je to vo hviezdach či Nemám čo stratiť.


 

BRATISLAVA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.