Na Slovensku odpália svoju šou svetové hviezdy. Príde aj najznámejšia rapperka na svete

hlava_tvnoviny.mp4
Zdroj: TASR/AP

Na svoje si prídu aj fanúšikovia rocku.

Veľké mená hudobného šoubiznisu. Ani v roku 2019 Slovensko neobídu hviezdy svetového formátu. Tu je malá ochutnávka. Už vo februári odpáli v Bratislave svoju šou jedna z najznámejších raperiek na svete Nicki Minaj.

„Ona je tak trošku kontroverzná, lebo ona sa nebojí ani tak akože odhaliť, aj rapovať možno o niektorých takých citlivých témach, hlavne je pre niekoho stelesnením sexappealu a vraj aj to jej nové turné má byť samozrejme so všetkým, čo k tomu patrí, to znamená, že choreografie, vokalisti, tanečníci. Veľká divočina sa chystá v marci u nás na Slovensku, lebo v našom hlavnom meste vystúpi legenda techno muziky a elektronickej muziky. Keď sa povie Scooter, tak podľa mňa niet človeka, ktorý by nevedel o koho ide. Bude to prierez tými najväčšími hitmi, ktoré vlastne Scooter vydali, lebo oslavujú 25 rokov a myslím si, že to bude jedna z najväčších šou, akú Slovensko v budúcom roku zažije," povedal hudobný redaktor Europa 2 Kamil Konkoľ.

„Rockových fanúšikov určite poteší správa, že v roku 2019 v rámci takisto svojho svetového turné zaradili Bratislavu do svojho programu aj legendy ako je Dire Straits. A pre dámy, ktoré očakávajú veľkú produkciu, pyrotechniku a zábavu, v roku 2019 privítame Erosa Ramazzottiho," uviedla Stanka Šebeňová z Ticketportalu.

Bratislavu na budúci rok nevynechá ani Tom Jones a tešiť sa môžeme aj na Stinga. Pestrú ponuku hviezd už teraz avizujú aj organizátori festivalov.

Viac sa dozviete v reportáži Lucie Hlaváčkovej


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Nicki Minaj

Dôležité udalosti