Toto je žena s najkrajšou tvárou sveta. Titul získala už druhýkrát

0701_Autoskola_Faza2_General_07_01_2018_Po_12_.mp4
Zdroj: Instagram/ThylaneBlondeau

Thylane Blondeau prvýkrát zaujala ako malé dieťa.

Kým najkrajším mužom sveta sa stal takmer 40-ročný herec Jason Momoa, najkrajšou ženou je ešte len tínedžerka. Pre 17-ročnú francúzsku modelku Thylane Blondeau to ale nie je prvýkrát, čo ju ocenili za výzor. Ako malá sa stala najkrajším dievčatkom planéty, preto je mnohým jej tvár povedomá. 

Thylane začala s modelingom ako 4-ročná, keď predvádzala na prehliadke Jeana Paula Gaultiera. To sa podarí máloktorej modelke, nieto ešte dievčatku v predškolskom veku. Ako 10-ročná nafotila kontroverzný editoriál pre magazín Vogue, kde malé dievčatká zobrazovali ako dospelé ženy, čo vyvolalo ostrú vlnu kritiky.

Na tiulke časopisu bola Thylane prvýkrát ako 10-ročná, od 14-tich predvádza na prehliadkach, zdobí titulky časopisov a okrem toho je tvárou viacerých značiek.

V rebríčku najkrajších žien sveta sa mladučká modelka umiestnila už piatykrát. Podľa nezávislých kritikov, ktorí každý rok anketu vyhlasujú, bola vyhlásená za najkrajšiu ženu roku 2018. Polepšila si, rok predtým bola totiž "len" druhou najkrajšou ženou sveta.

Thylane ako najkrajšie dievčatko sveta:


Zdroj: Instagram/thylaneblondeau

Thylane dnes:


Zdroj: Instagram/thylaneblondeau

Zdroj: Instagram/thylaneblondeau

Zdroj: Instagram/thylaneblondeau

BRATISLAVA/markiza.sk, nb

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Modeling

Dôležité udalosti