Verešová šokuje: Prečo odmietla hrať po boku Brada Pitta?

adela_markiza_sk_bez_loga.mp4
Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Za túto šancu by iné ženy vraždili.

Andrea Verešová je žena, ktorá neustále prekvapuje. Najnovšie sa pre magazín Eva priznala, že odmietla ponuku, ktorú by iné ženy brali všetkými desiatimi a bez váhania. Mohla si totiž zahrať po boku Brada Pitta v hollywoodskom trháku!

Andrea sa modelingu venuje od tínedžerského veku a síce žla veľké úspechy, no rok po výhre Miss 1999 sa rozhodla nastúpiť na vysokú školu. Práve štúdium práva bolo dôvodom, prečo si nechala ujsť aj túto lukratívnu príležitosť.

"Rodičia ma vychovávali tak, že škola a vzdelanie s prvoradé. Preto som často musela kvôli nej odmietať aj veľmi zaujímavé ponuky. Vtedy prišla aj ponuka zahrať si Helenu po boku Brada Pitta vo filme Trója. Znamenalo to však 6-mesačné nakrúcanie v Maroku. Mamička mi ako vždy povedala: "Takých ponúk ešte príde, Andrejka, hlavne si dokonči tú školu," povedala Verešová pre Evu. Trójsku Helenu si nakoniec zahrala nemecká herečka Diane Kruger.

Modelka je presvedčená, že keby prijala všetky skvelé ponuky, možno by nikdy nestretla manžela a nemala šťastnú rodinu. Dnes sa okrem modelingu venuje aj svojej nadácii, vlastnej značke a najnovšie si zahrala v novej Perinbabe.

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Andrea Verešová

Dôležité udalosti