Selena Gomez v plavkách: Takéto fotky by iné “celebrity“ nikdy neukázali

Kylian Mbappé z PSG na tréningu pred prvým osemfinále na pôde Manchesteru United.
Zdroj: Instagram/selenagomez

Pozrieť by si ich mali všetky mladé slečny, ktoré bojujú s tým, ako vyzerajú.

Selena Gomez (26) si v mladom veku prešla viacerými ťažkými obdobiami, ktoré jej spôsobil zlý zdravotný stav. Po poslednej hospitalizácii, ktorú podstúpila dobrovoľne pre stavy úzkosti a depresie, žiari ako nikdy predtým.

Speváčka bola vzorom pre mnohé mladé dievčatá už počas jej Disney obdobia. Teraz by si z nej mohli zobrať príklad aj dospievajúce mladé dámy, ktoré bojujú s tým, ako vyzerajú. V dnešnej dobe totiž čoraz viac tínedžeriek vzhliada k umelo vytvorenému "dokonalému" kultu krásy, ktorý niekto nastavil v médiách a na sociálnych sieťach.

Ženy sa neukazujú bez mejkapu, nezverejňujú fotky, na ktorých im trčí brucho či nedajbože na nich majú celulitídu a s obľubou sa upravujú v rôznych aplikáciách. Selena sa ale rozhodla šíriť iné posolstvo.

Odkedy pribrala pár kíl, veľa bulvárnych médií ju označujú za "tučnú". S jej labilnou psychikou to mohlo zapríčiniť všeličo, ona však zareagovala ako vyrovnaná dospelá žena. Bez problémov sa s tými "vraj kilami navyše" ukazuje v plavkách s úsmevom na tvári.

Najnovšie zverejnila fotky z pláže, na ktorých si užíva spoločný čas s kamarátkami, keďže jednu z nich čaká svadba. Pozrite, ako perfektne a hlavne šťastne vyzerá!

(Fotky si preklikajte pravou šípkou priamo na fotke.)

Zdroj:Instagram/selenahomez

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Selena Gomez

Dôležité udalosti