Šoubiz

Striptérky prehovorili! Detaily o divokých nociach s celebritami

radar.jpg
Zdroj: RadarOnline.com

Informoval o tom portál RadarOnline.com.

Mnohé z nich si prežili divoké a vášnivé noci s hollywoodskymi hviezdami a nezabudli sa za peniaze pochváliť bulvárnym plátkom. Stoja tak za rozpadom manželstiev či vzťahov. 

Zdroj: RadarOnline.com

Jennifer Lopez odkopla Bena Afflecka potom, ako sa National Enquireru striptérka Tammy Morris pochválila, že vo Vancouveri stretla Bena. V klube mu zatancovala a neskôr v dome jeho kamoša Christiana Slatera prišlo aj na iné. "Na tú noc nikdy nezabudnem, kto by aj chcel," povedala. Jennifer áno. Bena si totiž mala vziať.

Golfista Tiger Woods je v aférkach so striptérkami a prostitútkami doslova priekopníkom. Naoko vzorný manžel si nedal pozor a potom sa už prevalila jedna aféra za druhou. Dokopy mal viac ako desať mileniek. Jedna z nich, Jamie Jungers prezradila, že mávali divoký a bláznivý sex. Dokonca aj v noc, kedy zomrel golfistov otec.

So striptérkou si svoje užil aj olympijský plavec Michael Phelps. "Stretli sme sa na schodoch a skončili sme v posteli ešte aj s ďalšou babou. Vystrájali sme tri hodiny. Aj za jeho posteľový výkon by si zaslúžil zlato," povedala Theresa White.

Aj Sandre Bullock sa rozpadlo manželstvo práve pre to, že si jej manžel Jesse James začal so striptérkou. Nielen jednou, ale práve Michelle McGee si dala záležať na to, aby sa o nej svet dozvedel. Potetovaná kráska si ale slávu dlho neužila a dnes tancuje v bare v San Diegu, kde dostáva tak 100 dolárov.

V známom striptízovom klube v New Yorku sa v roku 2006 objavil aj Heath Ledger. A veľmi zle zamaskovaný. Všetci vedeli, že je to on. Počas svojho života sa tento herec vedel poriadne odviazať.

Nielen chlapi si vedia užiť pohľad na striptérky. V roku 2006 si Pamela Anderson pozvala na hotelovú izbu niekoľko tanečníc. Vraj na afterparty. Ktovie, čo sa tam všetko dialo. 

Niektorí si povedia, zlatá to manželka. Christina Aguilera vzala ešte v roku 2006 svojho už exmanžela Jordana Bratmana do klubu, kde mu zaplatila niekoľko tanečníc naraz.

Častým návštevníkom klubov bol aj Colin Farrell, ktorý dokázal za večer minúť tisíce dolárov. Neraz sa stalo, že potom pár slečien od tyči zostalo uňho aj na raňajky.

Aj hviezda Rýchlo a zbesilo Vin Diesel má podobné skúsenosti. Istá Dakota sa mu zapáčila tak, že s ním strávila celý víkend v Miami. "Bola to zábava," povedala. Vieme si predstaviť. USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.