Svetová hviezda na Slovensku: Pozrite, aké má maniere a požiadavky

CHART SHOW Paľo Habera a Team - Kým ťa mám.mp4
Zdroj: Profimedia.sk

Nepochybne pôjde o jednu z najväčších hudobných udalostí na Slovensku.

Jedna z najslávnejších raperiek súčasnosti Nicki Minaj vystúpi už 22. februára na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Prinesie si so sebou 18 kamiónov techniky, viac ako stočlenný tím, o celý koncert sa bude starať asi dvesto ľudí a strážiť ju bude 100 ochrankárov.

Je extravagantná, poriadne výstredná a bláznivá. A taká bude aj jej šou. Nicki Minaj pripravuje pre svojich slovenských fanúšikov veľkolepý koncert plný efektov, kostýmov, svetiel a tanca. Spolu s ňou a Juice WRLD vystúpi na koncerte aj Majk Spirit.

Kráľovná rapu vyžaduje aj kráľovské zaobchádzanie a starostlivosť. Okrem iného chce mať pri sebe množstvo kvetov, gumené medvedíky a kráľovskú izbu.


„Jej šatňa bude vyzerať ako izba v päťhviezdičkovom hoteli a musí byť plná kytíc bielych a ružových ruží a vonných sviečok. Chce v nej mať veľké zrkadlo, vaňu, kožený gauč a luxusné kreslá. Chladničku bude mať plnú bezkofeínovej koly a ovocia, po ruke slané čipsy, gumené medvedíky, lízanky a rôzne vitamíny," vymenúva požiadavky americkej hviezdy Stanislava Šebeňová.

Aj napriek tomu, že si v tíme prinesie vlastného kuchára, chce mať prehľad o všetkých menu z bratislavských fast foodov. Nepochybne pôjde o jednu z najväčších hudobných udalostí na Slovensku.

BRATISLAVA/markiza.sk, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Nicki Minaj

Dôležité udalosti