Vojvodkyne udávajú tehotenskú módu. Tu sú ich najzaujímavejšie outfity

Bedári
Bedári Zdroj: TV Markíza

Dnes už neplatí, že tehotenské bruško treba schovávať.

Na každom kroku na nich striehnu fotografi a bulvár komentuje každý detail. Aj vo vysokom štádiu tehotenstva vyzerajú úžasne. Tehotenské trendy v posledných rokoch nediktujú celebrity, ale vojvodkyne v radostnom očakávaní. Pozrite sa na ich najzaujímavejšie outfity.

Dnes už neplatí, že tehotenské bruško treba schovávať. Aj vojvodkyne ho pyšne vystavujú na obdiv. Aktuálne Meghan, ktorá podľa expertov na módu vyzerá aj v 7. mesiaci elegantne. Naposledy zaujala v bielych šatách od Calvina Kleina. Krátko pred tým sa objavila s čierno-bielej kombinácii. Všimnite si, že oblečenie jej vždy obopína postavu.


Ako to už pri kráľovskej rodine býva, čokoľvek si vojvodkyne oblečú, inšpirujú sa tým tisíce žien. Zatiaľ najviac pozitívnych reakcii vyvolali tieto Meghanine vzorované čierne šaty od Oscara de la Rentu. Na webe sa dokonca objavili návody, ako si tento oufit ušiť doma. Módni experti jej vkus chvália, vysoké lodičky ale už menej.

Bulvár v týchto dňoch okrem vysokých lodičiek rieši najmä to, že na 7. mesiac vyzerá Meghanine bruško priveľké, objavili sa dokonca fámy o tom, že čaká dvojčatá. Na akékoľvek nemiestne poznámky ale manželka princa Harryho, ktorá čaká svoje prvé dieťa, reaguje s úsmevom.

Williamova manželka Kate volila počas svojich troch tehotenstiev viac vzorov a jasnejšie farby ako Meghan, obe vojvodkyne ale podľa módnych expertov používajú ten istý trik - obliekajú si šaty nad kolená a buď topy s ramienkami alebo s úzke rukávmi. Pritiahnu tým pozornosť na nohy a ruky, čo opticky vytvára krajšiu siluetu.


LONDÝN/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.