Šoubiz

Šokujúca podoba! Brat Paula Walkera nakrúca ďalšie scény z Rýchlo a zbesilo

rychlo.jpg

Na pľaci sa striedajú Cody a Calber Walkerovci.

Dokončenie snímky Rýchlo a zbesilo 7, ktorej nakrúcanie skomplikovalo tragické úmrtie herca Paula Walkera v novembri minulého roku, bude údajne stáť viac ako 50 miliónov dolárov (v prepočte približne 36,6 milióna eur). Informoval o tom magazín The Hollywood Reporter. 

Zdroj: Profimedia.sk

Ako napísal, americká spoločnosť Universal Pictures pokračuje v rokovaní s poisťovňou Fireman's Fund o tom, kto uhradí dodatočné náklady spojené s dokončením filmu. V prípade dohody pôjde o najväčšiu poistnú udalosť v histórii Hollywoodu.

Zdroj: Profimedia.sk

Nakrúcanie siedmeho Rýchlo a zbesilo pokračuje od apríla s upraveným scenárom, keďže Walker pred smrťou stihol nakrútiť len približne polovicu potrebných záberov. Chýbajúce scény dorábajú s dvojníkom a tiež so súrodencami zosnulého herca, Calebom a Codym. Na fotografiách je práve Caleb a podoba s jeho zosnulým bratom je šokujúca. 

Zdroj: Profimedia.sk

V postprodukcii napokon tvorcovia použijú technológiu CGI (computer-generated imagery). Použiť by mali aj nepoužité zábery nakrútené pre predchádzajúce filmy zo série. Zástupcovia spoločnosti Universal si vraj želali, aby tvorcovia nechali bývalého policajta Briana O'Connera, ktorého Walker stvárnil v piatich snímkach, radšej odísť do dôchodku, a nenechali ho umrieť aj vo filme. Snímka Rýchlo a zbesilo 7 by mala do amerických kín doraziť 10. apríla 2015. 

Zdroj: Profimedia.sk

MALIBU/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti