Šoubiz

Útoky na Daru Rolins na jej Facebooku! „Odfarbená Rómka“

Dara Rolins
Zdroj: facebook.com/Dara Rolins

K fotografii, ktorú dala, pribudli škaredé komentáre.

O koučke Hlasu Dare Rolins sa už viackrát písalo v súvislosti s rómskou národnosťou, najmä po tom, čo sa dala dokopy s raperom Patrikom „Rytmusom" Vrbovským. Takéto rasistické útoky však asi ani ona sama nečakala. Na Facebook sa svojím fanúšikom pravidelne prihovára a urobila tak aj nedávno, keď zverejnila svoju fotografiu úplne bez mejkapu a prirodzenú.

Zdroj: facebook.com/Dara Rolins


„Dobré ránko, krásny deň! Učesať do culíku, na tvár namaľovať Daru:), škôlka, potom tréning a kontrolný deň na stavbe nášho domu. O 5 poo sa vidíme v OC Santovka v butiku GLAM v Olomouci a večer hráme v Brne, ale tam vás-bohužiaľ- pozvať nemôžem, je to firemka... Presne takto bude vyzerať môj dnešný deň ! Opúšťam online svet... Let´s do something we do best!!!" Napísala k fotke, pod ktorou sa onedlho objavili aj rasistické útoky.

Zdroj: Elle/ blesk.cz


„No nič moc črty Rómky." „Môžem sa opýtať, vy ste Rómka?" „Odfarbená Rómka- asi tak." „Tu nezaprie rómsku krv. Ale napriek tomu, že je bez omietky, vyzerá suprovo." Zneli niektoré z komentárov. Dara sa k tomu na sociálnej sieti aj vyjadrila, čím len ukázala, že je nad vecou a podobné vety sa jej nijako nemôžu dotknúť.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Zdroj: TV Markíza,


„Dnes pre vás nemám žiadnu hlbokú myšlienku, ani žiadnu fotku bez make-upu (bože, neverila by som akú diskusiu rozpúta:))) Ženy, muži, tí ktorí boli pohoršení tým ako po ráne vyzerám:) - nemám jediný problém s tým, priznať, že sa ráno nebudím namaľovaná, dokonalá, vytunená, vyladená.... Nemyslím, že som jediná (thanx god:)... Mám sa rada taká aká som (vy máte na výber:)?- a Patrik ma práve takto obyčajnú- miluje najviac! A zbytok mám viete kde:))...."

Ak ste premeškali niektoré časti Hlasu, môžete si ich pozrieť tu!

PRAHA/redakcia šoubizu

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.