Chystá sa vystúpenie roka. Na Tehelnom poli sa predstaví hudobná megastar

Kali s dcérkou Nelkou

Takéto prekvapenie ste asi nečakali.

V nedeľu 3. marca sa uskutočnilo slávnostné otvorenie Národného futbalového štadióna (NFŠ) na bratislavskom Tehelnom poli. Na trávniku sa stretol miestny tím ŠK Slovan s FC Spartak Trnava, ktorý odohrali vôbec prvý zápas na novootvorenom štadióne.

Otvorenie NFŠ sprevádzal bohatý program, ktorého highlightom bolo vystúpenie legendárnej slovenskej skupiny Tublatanka. To však sprevádzali technické problémy, za ktoré ale frontman skupiny Maťo Ďurinda podľa oficálnych vyjadrení nemohol. Speváka sa zastal aj samotný Slovan.

Veľké prekvapenie

Na Tehelnom poli, ktoré bude miestom nielen športových, ale aj kultárnych podujatí, sa chystá ďalšie vystúpenie, ktoré by ste zrejme nečakali. Už 29. mája tam vystúpi skupina Elán s hosťami. Koncert sa bude konať 30 rokov po tom, čo tam vystúpil Stevie Wonder.

Elán síce avizoval, že koncert, ktorý sa uskutočnil 20. decembra 2018 v Prahe a prišlo naň 18-tisíc ľudí, bol posledným ich kariéry, no na Tehelnom poli plánovali vystúpiť ešte predtým. "Elán bol na koncert pripravený, len štadión nebol dokončený, preto teraz", povedal Ráž na tlačovej konferencii s tým, že sa mu nový štadión naozaj páči. 

Chystať sa na koncert, ktorý by mal trvať približne 70 až 90 minút s prestávkami, budú tradične. "Trénovať budeme päť dní pred vystúpením, tak tri až štyri hodiny denne a samozrejme budeme pracovať na kondičke, ktorú musíme nabrať," dodal Jožo Ráž.

Pozrite si rozhovor s Jožom Rážom, Jánom Balážom a Vašom Patejdlom zo štvrtkovej tlačovej konferencie.


BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Elán

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.