Šoubiz

A je to tu! Kim Kardashian a Kanye West sa dnes vzali

Kim Kardashian a Kaney West
Zdroj: Profimedia.sk

Obrad sa konal v pevnosti známej ako Belvedere vo Florencii.

Americká televízna celebrita Kim Kardashian a rapper Kanye West sa dnes v Taliansku vzali. Obrad, ktorý viedol kňaz Rich Wilkerson Jr, sa konal v pevnosti zo 16. storočia známej ako Belvedere vo Florencii. Nevestu viedol k oltáru Bruce Jenner, zatiaľ čo spieval Andrea Bocelli.

Zdroj: Profimedia.sk


Tridsaťšesťročný ženích bol pred sobášom nervózny. „Bola to sranda, aký bol nervózny. Ráno sa ešte usmieval, ale ako sa približoval čas obradu, mohli ste vidieť, aký je viac a viac nervóznejší. Takí sú ženísi," uviedol nemenovaný svedok pre americký týždenník People a dodal, že West sa po tom, ako si s Kardashian povedali manželské sľuby, opäť usmieval.

Zdroj: Instagram


Približne 200 hostí priletelo v súkromných lietadlách do Florencie dnes ráno. Dvojica pre priateľov a rodinu na piatok 23. mája pripravila špeciálny program a to súkromnú prehliadku francúzskeho Zámku Versailles, kde sa tiež konala hostina, na ktorej vystúpila jedna z nevestiných obľúbených speváčok Lana Del Rey.

Zdroj: eonline.com


Kardashian, známa napríklad vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007), začala s Westom randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili. Hudobník požiadal 33-ročnú rodáčku z Los Angeles o ruku na jej 33. narodeniny na sanfranciskom bejzbalovom štadióne, a to v sprievode 50-členného orchestra, ktorý zahral aj skladbu Young and Beautiful práve od Lany Del Rey.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


FLORENCIA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.