Šoubiz

Obrovský úspech! Slovenský model sa stal tvárou kampane značky Versace

versace.jpg

Stretol sa aj so samotnou Donatellou Versace.

O novej modelingovej hviezde Filipovi Hrivňákovi sme už písali. Pred časom totiž svet obletela titulka a editoriál Vogue Hommes International s jeho tvárou. Bol prvým Slovákom, ktorému sa podaril takýto úspech svetového modelingu. Hoci jeho prelomová práca, ktorá ho dostala do módneho povedomia bolo predvádzanie luxusnej francúzskej módnej značky na Parížskom fashion weeku, práve svetová titulka módnej biblie mu otvorila nové možnosti v modelingu.


Titulku fotila svetoznáma dvojica Mert & Marcus a nášho Slováka si obľúbili natoľko, že sa rozhodli s ním opäť spolupracovať. „Po fotení mi volala Dominika (bookerka mužskej divízie Exit model management) a povedala, že sa im tak dobre so mnou robilo, že by chceli mať so mnou exkluzivitu do konca sezóny. Dva dni na to som dostal opciu na kampaň značky Versace, ktorú fotili tiež oni a o dva dni som bol potvrdený," povedal nám model. 


Filip tak dostal ponuku, ktorá sa neodmieta. Fotenie kampane na jeseň a zimu 2014, ktorá už obletela svet a zdieľajú ju nielen módny blogeri, ale uverejňujú aj svetoznáme módne magazíny, je obrovským úspechom. „Fotilo sa v Londýne, trvalo to asi sedem hodín. Na fotení bola prítomná aj samotná Donatella Versace. Mlčať o fotení som nemusel, akurát som mal zakázané dávať niečo z tohto fotenia na internet. Ale to je už zakázané takmer na všetkých väčších produkciách, " prezradil Filip. 


O veľkom úspechu hovorí aj samotná Filipova bookerka, Dominika Svetíková: „Kampaň Versace, ako aj fotenie pre Vogue sú takmer stropom vo svete modelingu. Je to totálny úspech pre modela a sme radi, ze Filip to zažil na začiatku svojej kariéry. Už teraz môžme o ňom hovoriť ako o topmodelovi a verím, že ho čaká veľká kariéra."


Môžeme len hádať, čím nás prekvapí nabudúce. Rozhodne si môžeme byť istí, že Slovensko sa nemusí hrdiť len peknými modelkami, ale revolúciu vo svete začínajú robiť aj naši slovenskí muži.


LONDÝN/ Boris Pršo

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.