Manželka známeho herca pravdepodobne príde o dieťa. Zverejnila srdcervúci odkaz

Vstávaj a vyhraj s Teleránom
Vstávaj a vyhraj s Teleránom Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

Zároveň všetkých požiadala, aby boli v komentároch milí.

Hilaria Baldwin sa odhodlala na niečo, na čo nenaberie odvahu každá žena.

Manželka herca Aleca Baldwina (61) sa so svojimi fanúšikmi podelila o srdcervúci odkaz, v ktorom otvorene hovorí o tom, že s najväčšou pravdepodobnosťou príde o dieťa, ktoré nosí pod srdcom. Štvornásobná matka čaká v poradí piate dieťa. Posledné pritom priviedla na svet len v máji minulého roku.

„Chcem sa s vami podeliť o to, že pravdepodobne prídem o dieťa. Vždy som si sľúbila, že keď znova otehotniem, podelím sa o to s vami zavčasu, i keď by to malo znamenať, že o vás prídem. Vždy som otvorene hovorila o svojej rodine, cvičení, tehotenstvách... a nechcem vás o to obrať len preto, že to nie je také pozitívne a nablýskané ako všetko ostatné. Podľa mňa je dôležité ukázať pravdu, pretože mojou prácou je pomôcť ľuďom tým, že budem skutočná a otvorená. A okrem iného, necítim žiadnu hanbu ani mi nie je trápne, že toto zažívam,“ napísala úprimne v popise fotky, na ktorej je v spodnej bielizni a drží sa za brucho.

Povedala tiež, že počas prvého trimestra sa o tehotenstve nehovorí. „Pre niektoré to funguje, mňa to vyčerpáva. Je mi nevoľno, som unavená, mení sa mi telo. A musím predstierať, že je všetko fajn, a to naozaj nie je. A už to viac predstierať nechcem. Dúfam, že ma chápete,“ pokračovala.

Tridsaťpäťročná inštruktorka jógy tiež napísala, v akom štádiu sa nachádza v týchto dňoch. „Srdiečko tlčie, no nie je silné a bábätko veľmi nerastie, tak čakáme. Je to veľmi ťažké. Toľko neistoty, ale šance sú veľmi, veľmi malé. Som si istá tým, že to spolu s mojou rodinou zvládnem, hoci je táto cesta náročná,“ napísala Hilaria a poďakovala sa svojmu doktorovi, priateľom a rodine za podporu. Zároveň všetkých požiadala, aby boli v komentároch milí a dúfa, že prispeje k zvýšeniu povedomia verejnosti o tejto citlivej téme.

Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

LOS ANGELES/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Alec Baldwin

Dôležité udalosti