Vojna o deti sa skončila? Angelina Jolie a Brad Pitt sa vraj dohodli!

Vyzerá to tak, že sa ľady sa pohli.

Kedysi to bola najzamilovanejšia a najobdivovanejšia hollywoodska dvojica snov, ktorú paparazovali fotografi na každom kroku. Teraz sa nemôžu ani vystáť a v dlhoročnom súdnom procese bojujú o deti.

Ľady sa však pohli a vyzerá to tak, že Angelina Jolie a Brad Pitt spejú k dohode. Ich právne tímy našli spoločnú reč a veci sú na dobrej ceste. Manželia sa rozvádzajú od roku 2016 a odvtedy sa nevedia zhodnúť na výchove svojich šiestich detí.

TIP: Angelina a Brad opäť spolu! Herečka sa pri hádke skoro neudržala

Jolie spočiatku žiadala všetky deti výhradne do svojej starostlivosti, no teraz od tohto variantu upúšťa. Brad by s nimi chcel tráviť oveľa viac času a zdá sa, že herečka s tým už nemá problém. Brad strávil s deťmi počas svojich decembrových narodenín noc a dúfa, že to najhoršie už majú za sebou a chce mať na svoje deti ten najlepší vplyv. Podľa dobre informovaného zdroja z okolia dvojice sa teraz Brad teší na spoločnú dovolenku so svojími ratolesťami.

TIP: Angelina sa správa k Bradovi ako mrcha. Po tomto jej hrozí, že príde o deti

Ako píše internetový magazín E!News, táto dohoda je len dočasná, pokým sa manželia oficiálne nerozvedú. Dvojica sa zhodla, že kvôli deťom musia odložiť všetky rozdiely a nájsť nejaký kompromis, aby ich mohli vychovávať v pohodovej atmosfére.

Pár dokonca raz týždenne navštevuje odborníka a pomocou terapie sa pokúšajú nájsť si k sebe cestu. Deti sú pre nich momentálne prvoradé. Herec chce byť involvovaný vo všetkých rozhodnutiach, ktoré sa týkajú jeho detí.

„Obaja sú ochotní zasadnúť k spoločnému stolu a to je veľký krok vpred,"dodáva zdroj magazínu.

LOS ANGELES/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti