Kvetka neudržala slzy: Jej bolestivá spomienka rozplakala aj nás

Protestujúci proti rozpusteniu ĽSNS.
Zdroj: TV Markíza

Moderátorka opäť ukázala, že má srdce na správnom mieste.

Kvetka Horváthová je už dlhých šesť rokov ambasádorkou AVON Pochodu za zdravé prsia. Moderátorka sa snaží šíriť posolstvo o tom, aká je prevencia dôležitá, pretože vie, že mnohým ľuďom naozaj zachránila život.

Za roky pôsobenia v televízii sa stretla s rôznymi ľuďmi, ktorí majú ťažké osudy a museli sa popasovať s vážnymi ochoreniami. Preto aj tento rok, keď bude 8. júna pochodovať na Bratislavskom hrade, budú jej myšlienky smerovať k všetkým statočným bojovníkom, ktorí to nemajú v živote ľahké.

V rozhovore nám prezradila, že zabojovať musela aj jej blízka kamarátka, ktorá prišla o prsníky, no zdá sa, že svoj boj vyhrala. Rovnaké šťastie, žiaľ, nemala jedna zo žien, ktorá sa zapojila do AVON Pochodu, kde sa zoznámila s Kvetkou.

Moderátorka v emotívnej výpovedi neudržala slzy a znovu ukázala, že má srdce na správnom mieste.


AVON Pochod za zdravé prsia

V poradí už 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia sa bude konať 8. júna v Bratislave. Myšlienka sa nesie v duchu - Nie je dôležité, čo máš na hlave, ale čo nosíš v srdci. Prinesie so sebou množstvo dobrej nálady a bohatý celodenný program, ktorý budú môcť stráviť rodiny s deťmi v krásnom prostredí Bratislavského hradu v areáli Východnej terasy.

Priamo na mieste bude k dispozícii aj odborný garant projektu Doc. MUDr. Vladimír Bella, PhD., ktorý sa bude venovať najmä prevencii a vzdelávaniu v oblasti rakoviny prsníka, názorne vysvetlí a naučí ženy správnemu postupu samovyšetrenia prsníkov.

Pripravený je bohatý celodenný program, ktorý budú môcť stráviť rodiny s deťmi v krásnom prostredí Bratislavského hradu v areáli Východnej terasy. Tešiť sa môžu na Simu Martausovú, Desmod, S Hudbou Vesmírnou, Puding pani Elvisovej, Dana Heribana, CAMPANU BATUCADU - bubnová show či Otta Weitera a ďalších.

Vstupenkou na podujatie je Tričko 2019, ktoré je v ponuke v dámskom, pánskom aj detskom prevedení. Pri kúpe prvých dvoch je zadarmo praktický batoh. Všetky finančné prostriedky získané predajom tričiek poputujú na konto verejnej zbierky „AVON Pochod 2019", realizovanej občianskym združením Zdravá žena.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na facebookovom profile Avon proti rakovine prsníka.

BRATISLAVA/markiza.sk, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kvetka Horváthová

Dôležité udalosti