Chystá sa najväčší návrat v šoubiznise? Angelina sa chce vraj vrátiť k Bradovi

Obálka knihy Bowie: Ilustrovaný životopis
Zdroj: Profimedia.sk

Tvrdí bulvárne médium The Sun.

Je to už dva a pol roka, odkedy jeden z najkrajších párov Hollywoodu ohlásil koniec. Angelina Jolie a Brad Pitt sa síce rozišli a odsťahovali zo spoločného sídla, no k rozvodu stále neprišlo. Aj keď to vyzeralo tak, že nekonečné ťahanice o deti sa skončili a dvojica sa dohodla, teraz zahraničné médiá zverejnili nečakaný zvrat tejto "kauzy".

Herečka podľa The Sun chce oživiť manželstvo. „Angelina dala Bradovi jasne najavo, že chce byť opäť s ním. Chce obnoviť ich rodinu," povedal vraj bulvárnemu plátku zdroj z ich okolia, podľa ktorého sa však herec neplánuje vrátiť k budúcej bývalej manželke.

Zdroj: Profimedia.sk

Brad si údajne želá už len jediné, a to, aby v záujmu detí mali medzi sebou priateľské vzťahy. Portál MailOnline oslovil zástupcov oboch hviezd, no nikto sa im k tejto téme oficiálne nevyjadril.

Len nedávno sa písalo o tom, že Angelina upustila od požiadavky, že chce mať po rozvode všetky deti vo výhradnej starostlivosti. Pár raz týždenne navštevuje odborníka, ktorý im mal pomôcť nájsť si k sebe cestu. Zdá sa, že v herečke sa naozaj niečo pohlo.

Zdroj: Profimedia.sk

LOS ANGELES/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti