Veronika Cifrová Ostrihoňová v nádhernej róbe: Prvýkrát ukázala bruško

Mŕtvy bod
Mŕtvy bod Zdroj: TV Markíza

V sobotu si odniesla domov prvú sošku OTO.

V sobotu sa v novej budove SND udeľovali ocenenia diváckej ankety OTO. Prvýkrát si odniesla sošku domov aj Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Redaktorka Televíznych novín neskrývala radosť a dojatie a počas ďakovnej reči povedala, že si ocenenie domov odnášajú hneď traja - ona, manžel Matej Sajfa Cifra a aj bábätko, ktoré nosí pod srdcom.

Zdroj: TV Markíza

Veronika nepatrí medzi tie ženy, ktoré by sa prezentovali svojím súkromím. Už v nedávnom rozhovore nám prezradila, že tehotenstvo je pre ňu intímne a nebude zverejňovať fotky rastúceho bruška na Instagrame na počkanie.

TIP: MÓDA Z OTO 2019: Zvoľte si kráľovnú večera

Na galavečere ho ale neskrývala. Ako povedala, nemá sa za čo hanbiť a je hrdá na to, že sa stane mamou. V rozhovore tiež prezradila, aké zmeny na sebe pociťuje.

Pozrite si bezprostredné reakcie generálneho riaditeľa Matthiana Setteleho, programovej riaditeľky Silvie Majeskej a riaditeľa PR a marketingu Michala Boreca na úspešný večer! Všetci sa zhodli na tom, že Markíza je veľká rodina a vďaka tvrdej práci a tímu skvelých ľudí sa rok 2018 televízii naozaj vydaril.


BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Veronika Cifrová Ostrihoňová

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.