Britney Spears na deň opustila liečebňu. Pohľad na ňu priam bolí

Britney Spears v októbri 2018
Zdroj: Profimedia.sk

Princezná popu mala na liečenie nastúpiť minulý mesiac.

Portál TMZ prišiel začiatkom mesiaca so správou, že Britney Spears skončila v liečebni, kde by mala ostať 30 dní. Podľa zdrojov z jej blízkeho okolia za tým bol zdravotný stav jej otca Jamieho (66). Ten sa nemá vôbec zlepšovať.

Od januára nedala o sebe nič vedieť ani svojim fanúšikom na sociálnych sieťach. Posledná aktivita je z 3. apríla, keď na Instagrame zverejnila fotku s textom: "Staraj sa o seba, svoju myseľ, telo a ducha s láskou", pričom do popisu napísala, že všetci potrebujeme trochu času sami pre seba. Dodala aj úsmevného emotikona.

Princezná popu však dostala podľa všetkého na jeden deň priepustku. Paparazzi fotografom sa ju podarilo zachytiť na Veľkonočnú nedeľu, ako vychádza z hotela Montage v Beverly Hills v sprievode priateľa Sama Asghariho. Pohľad na ňu bol veľmi smutný.

To, že nemala upravené vlasy ani mejkap, by bolo najmenej. Vyzerala však veľmi strhane. Sam ju dokonca inštinktívne držal a pomáhal jej nastúpiť do auta. Kto by nevedel, že je to jej priateľ, pomyslel by si, že ide o jej osobného strážcu.

PAPARAZZI FOTKY BRITNEY SPEARS NÁJDETE V GALÉRII.

Ako ďalej informuje portál TMZ, Sam s ňou mal stráviť celý deň a počas jej voľného dňa s ňou zjavne neboli ani jej dvaja synovia, ktorí jej určite chýbajú najviac.

Na internete sa objavili aj klamlivé informácie o tom, že Britney umiestnili do liečebného ústavu proti jej vôli. Takisto sa objavili správy o tom, že keby nevyhľadala pomoc, mohla by zomrieť. Dokonca sa vytvorila kampaň s názvom #FreeBritney (Osloboďte Britney, pozn. red.)

Princezná popu ohlásila v októbri novú rezidenčnú šou v Las Vegas, začiatkom januára ju ale práve kvôli otcovi zrušila, respektíve koncerty presunula na neurčito, hoci sa  šuškalo aj o tom, že dôvodom mohla byť nízka predajnosť lístkov.

Práve otec Britney Jamie pri nej stál celý život a neopustil ju ani v čase, kedy mala vážne psychické problémy, ktoré sa skončili vyholenou hlavou, útokom na paparazzov či dokonca privolaním exorcistu. Odvtedy jej spravuje všetok majetok on.

Zdroj: Instagram/britneyspears

LAS VEGAS/markiza.sk, dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Liečenie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.