Šoubiz

FOTO: Justin Bieber napadol dievča!

justin.jpg

Spevák sa v Cannes správal agresívne.

Všetkým sa zdalo až podozrivé, že Justin Bieber sa v poslednom čase upokojil. Už dlho nebolo počuť o väčšom škandále. Až na ten posledný, o ktorom písali všetky americké médiá. Spevák si dovolil nakričať na mamu svojej fanúšičky, ktorá si ho nafotila mobilným telefónom, zrejme aby urobila radosť dcére. Lenže to sa kanadskej hviezde nepáčilo a telefón jej vzal. Žena ho zažalovala za krádež mobilného telefónu. Viac sa jej ale dotklo, že idol jej dcéry na ňu naziapal a slušné slová to veru neboli. 

Zdroj: Profimedia.sk

Ďalší incident z Cannes, kde spevák týždeň žúroval, dokazuje, že chlapec by sa už mal schladiť. Na jednej strane pomáha charite a na druhej je schopný napadnúť dievča? Fotografie z klubu a slová svedkov dokazujú, že sa tak stalo. Justin sa bavil opäť bez trička. "Tancoval na stole a zase bol arogantný. Jedno dievča sa prehuplo cez pohovku k nemu, ale chcelo sa rozprávať s jedným z jeho priateľov. Justin ju surovo sotil a ona padla na pohovku," opísal svedok z klubu. 

Zdroj: Profimedia.sk

Potom sa na mieste strhla mela. Spevák sa pustil do chlapca, s ktorým sa dievča chcelo rozprávať. Každý sa tam strkal s každým a dostali aj dievčatá. Rozzúreného speváka musel schmatnúť ochrankár a držať ho, kým sa neupokojil. 

Zdroj: Profimedia.sk

CANNES/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.