Lina Mayer úprimne priznala: Toto je najväčší problém východniarov

Vstávaj a vyhraj s Teleránom
Zdroj: TV Markíza

Sledujte najnovší diel relácie Throwback Thurdsay s Matúšom Krnčokom.

Lina Mayer len prednedávnom vydala debutový album. Nachádzajú sa na ňom okrem noviniek aj všetky hity, ktoré poznáte z rádií, ako Personal Sky, Nothing, Leave Me Now, Falling či najnovší singel So High.

Hoci všetky skladby na albume sú v angličtine, Lina spočiatku premýšľala, že by na štúdiovku pridala prekvapenie v podobe slovenskej pesničky. Nakoniec si to však rozmyslela.

Keď v rozhovore s Matúšom Krnčokom hovorila o tom, že jej album je atypický v tom, že najprv vydala single a potom vyšiel album (zatiaľ čo väčšina interpretov to robí tak, že vydá jednu-dve pesničky, a tak prídu s albumom), namiesto "dva single" použila číslovku "dve". Ako priznala, to je neustály problém východniarov rozlíšiť "dva" a "dve".

Sledujte najnovší diel relácie Throwback Thurdsay s Matúšom Krnčokom. Pozvanie prijala talentovaná speváčka Lina Mayer.


Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom so Selassiem, Simou Martausovou či Natáliou Pažickou, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

BRATISLAVA/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Lina Mayer

Dôležité udalosti