Deň detí s Nadáciou Markíza: Známe tváre rozdávali radosť

Tenistka Petra Martičová v 3. kole na Roland Garros.
Zdroj: TV Markíza

Pozrite si, ako prebiehal tento výnimočný deň.

Deň detí v Markíze je každoročná akcia, ktorá sa nesie nielen v duchu zábavy, ale aj pomoci druhým. Ani aktuálny piaty ročník pod záštitou Nadácie Markíza nebol výnimkou. Zúčastnili sa ho nielen deti zamestnancov televízie, ale aj partnerské organizácie Nadácie Markíza.

Cieľ bol jednoznačný - prepojiť svety znevýhodnených detí s ich zdravými rovesníkmi, čo sa podarilo splniť. Šikovnejšie deti pomáhali tým menej šikovným, vládla skvelá atmosféra, areálom sa ozýval smiech a hudba a pre deti aj dospelých to bol veľký zážitok.

Program moderovali Lenka Šóošová s Vratkom Sirágim, na pódiu nechýbal ani hudobno-tanečný program a naprieč celým areálom bolo pripravených množstvo aktivít.

Za výkony v športových súťažiach a hrách zbierali deti pečiatky, s ktorými sa mohli zapojiť do tomboly. Na stanovištiach ich čakali aj deti a tínedžeri z Oteckov, nechýbala autogramiáda a pre tých maškrtných zasa kútik s Mirkou Luberdovou, ktorá ukázala, ako sa dá hravo a zdravo pripraviť chutné jedlo.

Podujatia sa zúčastnili aj Adela a Viktor Vinczeovci, Dominika Richterová, Kvetka Horváthová, Fero Joke, Johny Mečoch či duo Mici a Mňau. Pozrite si, ako to tento výnimočný deň prebiehal:


Sledujte Oteckov v pondelok 3. júna o 17.55 h na Markíze.


Staršie časti seriálu Oteckovia nájdete v našom VIDEOARCHÍVE.

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zdravie

Dôležité udalosti