Šport

O 10 dní to začne! Tu je podrobný program futbalových MS

Logo futbalových majstrovstiev sveta 2014 v Brazílii.
Logo futbalových majstrovstiev sveta 2014 v Brazílii. Zdroj: Facebook/ FIFA World Cup

S presnými časmi začiatkov jednotlivých stretnutí.

Najväčší futbalový sviatok začne už o desať dní. Futbalové majstrovstvá sveta v Brazílii odštartujú 12. júna zápasom domácej Brazílie s Chorvátskom v meste Sao Paulo a vyvrcholia finálovým zápasom 13. júla v Riu de Janeiro.

Zdroj: Facebook/ FIFA World Cup

Kompletný program 64 stretnutí na XX. majstrovstiev sveta vo futbale (nášho času)

Základná fáza v skupinách /48 zápasov/

A-skupina: Brazília, Chorvátsko, Mexiko, Kamerun
12. júna: Brazília - Chorvátsko / Sao Paulo - 22.00h
13. júna: Mexiko - Kamerun / Natal - 18.00h
17. júna: Brazília - Mexiko / Fortaleza - 21.00h
18. júna: Kamerun - Chorvátsko / Manaus - 00.00h
23. júna: Kamerun - Brazília / Brasília - 22.00h
23. júna: Chorvátsko - Mexiko / Recife - 22.00h

B-skupina: Španielsko, Holandsko, Čile, Austrália
13. júna: Španielsko - Holandsko / Salvador - 21.00h
13. júna: Čile - Austrália / Cuiabá - 00.00h
18. júna: Austrália - Holandsko / Porto Alegre - 18.00h
18. júna: Španielsko - Čile / Rio de Janeiro - 21.00h
23. júna: Austrália - Španielsko / Curitiba - 18.00h
23. júna: Holandsko - Čile / Sao Paulo - 18.00h

C-skupina: Kolumbia, Grécko, Pobrežie Slonoviny, Japonsko
14. júna: Kolumbia - Grécko / Belo Horizonte - 18.00h
14. júna: Pobrežie Slonoviny - Japonsko / Recife - 03.00h
19. júna: Kolumbia - Pobrežie Slonoviny / Brasília - 18.00h
19. júna: Japonsko - Grécko / Natal - 00.00h
24. júna: Japonsko - Kolumbia / Cuiabá - 22.00h
24. júna: Grécko - Pobrežie Slonoviny / Fortaleza - 22.00h

D-skupina: Uruguaj, Kostarika, Anglicko, Taliansko
14. júna: Uruguaj - Kostarika / Fortaleza - 21.00h
14. júna: Anglicko - Taliansko / Manaus - 00.00h
19. júna: Uruguaj - Anglicko / Sao Paulo - 21.00h
20. júna: Taliansko - Kostarika / Recife - 18.00h
24. júna: Taliansko - Uruguaj / Natal - 18.00h
24. júna: Kostarika - Anglicko / Belo Horizonte - 18.00h

E-skupina: Švajčiarsko, Ekvádor, Francúzsko, Honduras
15. júna: Švajčiarsko - Ekvádor / Brasília - 18.00h
15. júna: Francúzsko - Honduras / Porto Alegre - 21.00h
20. júna: Švajčiarsko - Francúzsko / Salvador - 21.00h
20. júna: Honduras - Ekvádor / Curitiba - 00.00h
25. júna: Honduras - Švajčiarsko / Manaus - 22.00h
25. júna: Ekvádor - Francúzsko / Rio de Janeiro - 22.00h

F-skupina: Argentína, Bosna a Hercegovina, Irán, Nigéria
15. júna: Argentína - Bosna a Hercegovina / Rio de Janeiro - 00.00h
16. júna: Irán - Nigéria / Curitiba - 21.00h
21. júna: Argentína - Irán / Belo Horizonte - 18.00h
21. júna: Nigéria - Bosna a Hercegovina / Cuiabá - 00.00h
25. júna: Nigéria - Argentína / Porto Alegre - 18.00h
25. júna: Bosna a Hercegovina - Irán / Salvador - 18.00h

G-skupina: Nemecko, Portugalsko, Ghana, USA
16. júna: Nemecko - Portugalsko / Salvador - 18.00h
16. júna: Ghana - USA / Natal - 00.00h
21. júna: Nemecko - Ghana / Fortaleza - 21.00h
22. júna: USA - Portugalsko / Manaus - 00.00h
26. júna: USA - Nemecko / Recife - 18.00h
26. júna: Portugalsko - Ghana / Brasília - 18.00h

H-skupina: Belgicko, Alžírsko, Rusko, Kórejská republika
17. júna: Belgicko - Alžírsko / Belo Horizonte - 18.00h
17. júna: Rusko - Kórejská republika / Cuiabá - 00.00h
22. júna: Belgicko - Rusko / Rio de Janeiro - 18.00h
22. júna: Kórejská republika - Alžírsko / Porto Alegre - 21.00h
26. júna: Kórejská republika - Belgicko / Sao Paulo - 22.00h
26. júna: Alžírsko - Rusko / Curitiba - 22.00h

Vyraďovacia fáza /16 zápasov/

OSEMFINÁLE
28. júna: 1A - 2B / Belo Horizonte
28. júna: 1C - 2D / Rio de Janeiro
29. júna: 1B - 2A / Fortaleza
29. júna: 1D - 2C / Recife
30. júna: 1E - 2F / Brasília
30. júna: 1G - 2H / Porto Alegre
1. júla: 1F - 2E / Sao Paulo
1. júla: 1H - 2G / Salvador

ŠTVRŤFINÁLE
4. júla: 1E - 2F / 1G - 2H / Rio de Janeiro
4. júla: 1A - 2B / 1C - 2D / Fortaleza
5. júla: 1F - 2E / 1H - 2G / Brasília
5. júla: 1B - 2A / 1D - 2C / Salvador

SEMIFINÁLE
8. júla: 1A - 2B / 1C - 2D - - - 1E - 2F / 1G - 2H / Belo Horizonte
9. júla: 1B - 2A / 1D - 2C - - - 1F - 2E / 1H - 2G / Sao Paulo

O 3. MIESTO
12. júla: zdolané tímy zo semifinále / Brasília

FINÁLE
13. júla: víťazné tímy zo semifinále / Rio de Janeiro

RIO DE JANEIRO/SITA,ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.