Šport

Chcete Šatanov fialový dres? Môžete si ho vydražiť

Miroslav Šatan sa teší z gólu proti Lokomotiv Jaroslavľ
Zdroj: SITA

Máte čas do 20. decembra.

Hokejový Slovan Bratislava začal s predajom vstupeniek na januárové domáce zápasy v Kontinentálnej hokejovej lige i s dražbou dresov z nedeľňajšieho zápasu s Lokomotivom Jaroslavľ.

Zdroj: SITA
Dražba špeciálnej edície fialových dresov na weboch klubu a Hokejportal.net sa začala v utorok, vyvolávacia cena bola 100 eur.

Do aukcie išli všetky dresy z víťazného zápasu (5:3), nechýba medzi nimi ani osemnástka Miroslava Šatana, ktorý si proti Jaroslavľu otvoril strelecký účet, šesťdesiatjednotka kapitána Milana Bartoviča, osemdesiatdvojka obľúbeného Michala Vondrku či tridsaťdvojka brankára Jaroslava Janusa.

Draží sa aj dres maskota Harvyho spolu so šálom "Nádej pre deti" s podpismi hráčov Slovana. Aukcia potrvá do piatka 20. decembra. Zatiaľ najväčší záujem je o dres Miroslava Šatana, v stredu na poludnie už jeho cena vyskočila nad 3 000 eur. 

Aukcie ostatných dresov

Cez hranicu 400 eur sa už dostali ponuky na dresy Martina Štajnocha, Milana Bartoviča, Michala Vondrku, Jaroslava Janusa a Vladimíra Mihálika. Výťažok z charitatívnej dražby pôjde na konto Združenia na pomoc detskej onkológii pri Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave.

Slovan nastúpi v januári doma po Zápase hviezd postupne proti Sibiru Novosibirsk (13. januára), Amuru Chabarovsk (15. januára), Admiralu Vladivostok (17. januára) a Metallurgu Novokuzneck (19. januára). Pre bratislavský tím to bude predposledná séria v základnej časti KHL 2013/2014 v Slovnaft Arene.

V rámci zápasov do Bratislavy zavítajú aj Fíni Jori Lehterä a Jonas Enlund, Čech Jakub Petružálek, Slovinec Jan Muršak, Nemec Felix Schütz či Švéd Niclas Berforgs. Vstupenky sa predávajú tradičným spôsobom prostredníctvom siete Ticketportal. Cena lístkov sa pohybuje od 16 do 20 eur, do predaja išlo vyše 3000 vstupeniek.

Na videu si pozrite ako vo fialovom drese hodnotil v nedeľu 8. decembra dva góly.


BRATISLAVA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.