Fajčiaci "chlapec" na tribúne zmiatol sociálne siete. Jeho skutočný vek by neuhádol nikto

Romana Košťálová
Zdroj: YouTube/FUTFEST

Pikantný je aj fakt, že výťažok zo vstupného mal putovať na konto charitatívnej organizácie, ktorá bojuje proti rakovine.

Virálne video zachytávajúce chlapca fajčiaceho na tribúne v tureckom Bursaspore vyvolalo na sociálnych sieťach veľký ohlas. V médiách sa najskôr objavila správa, že ide o asi 10 ročného chlapca, no v skutočnosti má fajčiar z tribúny až 36 rokov.

Vedľa sediaci chlapec, ktorého považovali za jeho rovesníka, je v skutočnosti syn muža s cigaretou. Dospelý muž s tvárou chlapca tak dokonale zmiatol všetkých.

Pikantný je aj fakt, že výťažok zo vstupného mal putovať na konto charitatívnej organizácie, ktorá bojuje proti rakovine.

Režisér prenosu si uvedomil, že toto by asi televízni diváci vidieť nemali a nasledoval rýchly prestrih na respondenta, s ktorým práve na ihrisku robili rozhovor.

V Turecku je fajčenie na štadiónoch a verejných priestranstvách zakázané. Fanúšik si zo zákazu však ťažkú hlavu nerobil. Aj keby ho chytili, pokuta za tento priestupok je smiešne nízka - 69 lír, čo je asi 15 eur.

Fanúšikovia Bursasporu sa nakoniec tešili z výhry svojho tímu, ktorý Fenerbahce zdolal na domácom ihrisku 2:1.

https://www.youtube.com/watch?v=W-6j2aH3sko


BURSA/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

Dôležité udalosti