Šport

Facebook prináša k futbalovým MS novinku

trending-world-cup.png

Budete v centre diania.

Milióny futbalových fanúšikov z celého sveta budú nasledujúci mesiac sledovať dianie v Brazílii. Zažiť najočakávanejšiu futbalovú udalosť roka môžete aj na Facebooku. Najväčšia sociálna sieť na svete pripravila pred svetovým šampionátom niekoľko špecialít.

Komentujte dianie na futbalových trávnikoch, povzbudzujte váš obľúbený tím, sledujte priebeh stretnutí a pozrite si najzaujímavejšie akcie. To všetko na jednom mieste: Trending World Cup. Toto virtuálne centrum bude sledovať všetko podstatné, čo sa na MS v Brazílii stane.

Okrem výsledkov tu nájdete aj príspevky od jednotlivých hráčov a reprezentácii. K dispozícii je aj mapa, na ktorej môžete vidieť, v akej krajine majú akú podporu vybraný svetový hráči.


Ďalšou novinkou, ktorú plánuje Facebook spustiť vo štvrtok, je zdielanie zápasu, ktorý práve sledujete jednoducho cez mobilnú aplikáciu. Stačí kliknúť na ikonku „smajlíka" a zvoliť možnosť „watching".

Všetko nájdete na www.facebook.com/worldcup

Rozhodca

Facebook vytvoril aj anglickú fan stránku The Ref (v preklade „rozhodca"). Ak chcete sledovať, ako komentuje jednotlivé zápasy, lajknite ho tu: The Ref.


BRATISLAVA/TVNOVINY.sk,ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.