Trinásta komnata Cristiana Ronalda: Piers Morgan mu ukázal video, ktoré ho dohnalo k slzám

Mohamed Salah z Liverpoolu oslavuje v dueli proti Arsenalu.
Zdroj: reprofoto: YouTube/Good Morning Britain

Morgan sa v rozhovore dotkol aj ďalšej veľmi citlivej témy - obvinenia zo znásilnenia.

Cristiano Ronaldo absolvoval jeden z najúprimnejších rozhovorov, v ktorom sa jeho fanúšikovia dozvedia veľmi citlivé informácie z jeho osobného života. Jedného z najlepších futbalistov histórie vyspovedal známy britský moderátor Piers Morgan.

V hodinu trvajúcom rozhovore došlo aj na slzy, keď Morgan ukázal Ronaldovi archívne video z roku 2004, na ktorom bol jeho otec (†52) Jose Dinis Aveiro.

Bývalý vojak, ktorý sa po vojnách v Mozambiku a Angole nedokázal vrátiť do normálneho života a mal problémy s alkoholom, na záberoch ospevoval svojho syna, ktorý už mal za sebou prestup do Manchestru United.

Ronaldo, ktorý sa priznal, že zábery vidí prvýkrát, nedokázal udržať slzy. Jeho otec totiž zomrel rok po nakrútení spomínaného videa.

Jose Diniz Aveiro pred kamarátmi v krčme často vyhlasoval, že z jeho syna sa stane najlepší futbalista sveta. Keď prišli najväčšie úspechy Ronalda, už dávno nebol medzi živými.

Nedožil sa všetkých tých klubových aj individuálnych trofejí, ktoré Ronaldo zbieral ako na bežiacom páse a nemohol sa radovať z narodenia štyroch detí svojho syna.

„Svojho otca som veľmi nepoznal, bol to opilec. Nikdy sme sa normálne nerozprávali. Bolo to veľmi ťažké," povedal Ronaldo, keď si vreckovkou utrel slzy.

Vo videu sú iba niektoré vybraté časti z rozhovoru:


Morgan sa v rozhovore dotkol aj ďalšej veľmi citlivej témy - obvinenia zo znásilnenia, ktorému Ronaldo čelil zo strany americkej modelky Kathryn Mayorgaovej.

„Dávali to všade v správach. Keď som počul, že do obývačky po schodoch schádzajú moje deti, rýchlo som prepol program. Cítil som sa zahanbený," spomína Ronaldo.

Slávny Portugalčan nedá dopustiť na svoju mamu Dolores Aveirovú, ktorá sa obetovala a robila všetko pre to, aby mu nič nebránilo splniť si sen o veľkej futbalovej kariére.

V roku 2014 sa Dolores priznala, že v ťažkých časoch pred narodením Cristiana pila teplé pivo, aby vyvolala potrat. Našťastie sa jej to nepodarilo a Ronaldo jej to dávno odpustil.

Morgan sa v rozhovore však venoval aj veselším témam. Ronaldo potvrdil, že plánuje svadbu so svojou partnerkou Georginou, len ešte nevie kedy.

LONDÝN/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti