VIDEO: Hviezdou zápasu dorastencov sa stal na mol opitý rozhodca. Pohyb mu robil značné problémy

mary_markiza_sk_bez_loga.mp4
Zdroj: Reprofoto: Twitter/Sportovní Hlášky

Tento incident už rieši aj vedenie Stredočeského futbalového zväzu.

To sa len tak nevidí. Poriadnu hanbu si narobil český futbalový rozhodca Milan Šefar, ktorý očividne opitý, robil asistenta rozhodcu na majstrovskom zápase v nižšej súťazi. Píše tn.nova.cz .

Správanie arbitra v zápase dorastencov medzi Berounom a Slaným už rieši aj vedenie Stredočeského futbalového zväzu. Šefar nebol vôbec schopný chodiť rovno, v jednej chvíli sa zakoptal a spadol.

Zdroj: Twitter/Sportovní Hlášky

K netypickému rozhodcovi pribehli aj domáci usporiadatelia, ktorí si zavolali hlavného arbitra Tomáša Brožka, nech situáciu rieši. Ten však kolegu nechal na ihrisku a zápas pokračoval.

Stredočeský zväz už zaujal k nepríjemnej situácii nasledovné stanovisko: „Stredočeský krajský futbalový zväz zaháji disciplinárne konanie s rozhodcom Milanom Šefarom, ktorý sa v dnešnom (nedeľnom) dueli dorastu v Beroune ako asistent hrubo previnil proti etike rozhodcu. Má pozastavenú delegáciu do vynesenia verdiktu. Správanie rozhodcu považujeme za neakceptovateľné a takéto excesy budeme tvrdo trestať," napísal zväz na svojom facebookovom profile.

Zdroj: Facebook/Středočeský fotbal

PRAHA/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti