Karlos Vémola vyzýva na odvetu na Slovensku: Stanem sa Attilovou nočnou morou

zim let.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Podľa svojich slov nedovolí, aby sa mu jednou ranou zrútil sen, ktorý budoval šesť rokov.

Hoci mu spočiatku o tejto téme do reči nebolo , ani nie deň po prehratom zápase už Karlos Vémola otvorene hovorí o odvete.

Český bojovník na svojom instagramovom profile povedal, že chce budúci rok vrátiť Attilovi Véghovi veľmi trpkú prehru.

„Attilovi sa ‚spln senil' a ja sa teraz stanem jeho nočnou morou. Zrútil sa mi totiž sen, ktorý tu budujem šesť rokov a nedovolím, aby sa to skončilo po jednom údere a jednej rane. Ak to ale takto má byť, potrebujem vedieť, že som prehral s lepším súperom," tvrdí vo videu, ktoré prebrala aj facebooková stránka Oktagonu.

Vémola zároveň poprial svojmu premožiteľovi pekné sviatky a dodal: „V roku 2020 I'll be back. Tvrdo si pôjdem po ‚remach', ktorý nedlhuje iba mne, ale všetkým slovenským fanúšikom. Tisíce ich totiž prišlo do Prahy a podporovali ho. Neuveriteľne ho hnali vpred a urobili pre česko-slovenské MMA naozaj veľa tým, že naplnili arénu. Preto si myslím, že aj oni si zaslúžia, aby sa taký zápas udial aj na Slovensku," uzavrel Vémola.


Zdroj: Facebook/OKTAGON MMA

Deň po súboji zverejnil príspevok na svojom instagrame aj víťaz Attila Végh, ktorý uverejnil koláž dvoch snímok s popisom: "Naľavo fotka pol roka dozadu - prehra s Zwikerom, sklamanie, pochybnosti, kopec hejterov a napravo fotka zo zápasu storočia - výhra nad Karlítom, odhodlanie, pokora, šťastie, pocit, ktorý sa nedá napísať slovami."

Slovenský bojovník sa zároveň aj poďakoval za skvelú atmosféru, na ktorú podľa svojich slov nezabudne do konca života.

BRATISLAVA/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Karlos Vémola

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.