Dudove dni v Herthe sú už zrejme zrátané, špekulujú nemecké médiá

MARKIZAPLUS__Kredenc___Zita__Sekerovci__12.mp4
Zdroj: TASR/DPA

Zatiaľ čo Hertha smerovala k víťazstvu na pôde Leverkusenu v dôležitej bitke o zotrvanie v Bundeslige, Duda sledoval basketbal.

Namiesto sledovania duelu Herthy Berlín na ihrisku Leverkusenu dal slovenský futbalista Ondrej Duda prednosť basketbalovému zápasu. Píše o tom nemecký denník Bild, ktorý v tejto súvislosti špekuluje o nezhodách Dudu s trénerom Jürgenom Klinsmannom i možnom odchode slovenského legionára z berlínskeho klubu.

Bild objavil Dudu v stredu (18. decembra) večer v aréne basketbalistov Alby Berlín, Slovák s priateľmi sledoval tesnú prehru Berlínčanov s Bayernom Mníchov (76:77). "V tom istom čase Hertha smerovala k víťazstvu na pôde Leverkusenu v dôležitej bitke o zotrvanie v Bundeslige," dodáva Bild.

Denník mieni, že môže ísť o reakciu 25-ročného stredopoliara na to, že ho tréner Klinsmann už druhýkrát za sebou vynechal zo zápasovej súpisky. Klinsmann údajne nie je spokojný s Dudovým prístupom. Podľa Bildu je Slovák horúcim adeptom na zmenu dresu, z Herthy by mohol odísť už počas zimnej prestávky.

BERLÍN/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti