Bojovníka MMA šokoval v jeho dome zlodej: "Nebol normálny, ustál všetky údery"

Požiar v obci Sútor.
Zdroj: Profimedia.sk

Bojovník si tak spestril prípravu na súboj s Gloverom Teixeirom, s ktorým by sa mal stretnúť 25. apríla v rámci galavečera UFC.

Nepríjemný zážitok má za sebou bojovník miešaných bojových umení Anthony Smith. Jeho dom neďaleko Omahy navštívil v nedeľu v noci zlodej.

Hoci by sa zdalo, že bojovník UFC v kategórii do 93 kilogramov si s neželaným hosťom hravo poradí, vlamač ukázal až prekvapujúcu odolnosť.

Smitha v noci na pondelok zobudila manželka, podľa ktorej bol niekto v dome. Jej domnienka sa vzápätí potvrdila, keď Smith našiel nepríčetne kričiaceho muža v druhej miestnosti.

"Nevedel som, či má nejakú zbraň, nepozvaní ľudia v takom čase zvyčajne nemajú dobré úmysly. Očakával som, že zaznie výstrel alebo ma bodne," povedal Smith pre ESPN.

Napriek obavám sa v snahe ochrániť rodinu na votrelca vrhol, no napriek značnej váhovej prevahe nebol schopný útočníka spacifikovať a šarvátka razom dostala bizarný charakter.

"Nemohol byť normálny. Patrím k najdrsnejším chlapom na planéte, ale nevedel som si s ním poradiť. Ustál všetky údery, 'kolená' aj 'lakte' a stále pokračoval," opísal bitku Smith, ktorému prišla na pomoc aj svokra a dala mu nôž.

Ani to však zlodeja neodradilo, jeho návštevu tak ukončila až polícia. Tá identifikovala narušiteľa ako Lukea Habermana a z miesta činu ho odviezla priamo do nemocnice.

Haberman však ešte predtým vyšperkoval nezvyčajnú situáciu, keď sa, už v putách, Smithovi ospravedlnil za svoje vyčíňanie. Policajti ho obvinili z nezákonného vniknutia a je podozrivý aj z ďalších vlámačiek.

Smith si tak spestril prípravu na súboj s Gloverom Teixeirom, s ktorým by sa mal stretnúť 25. apríla v rámci galavečera UFC. "Spravil som čo som musel, teraz sa budem sústrediť na svoju prácu. Glover je dobrý bojovník, trénuje a bude pripravený," dodal Smith.

OMAHA/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Zlodej

Dôležité udalosti