Mike Tyson chcel zmlátiť Michaela Jordana. Svedkovia po rokoch prezradili, čo boxera nahnevalo

Tyson do seba na párty lial jeden pohárik za druhým a začal na basketbalistu vykrikovať, že s ním má nevybavené účty.

Tvorcovia dokumentárnej série Last Dance, ktorá oslavuje odkaz legendárneho basketbalistu Michaela Jordana, odhalili zaujímavú príhodu, ktorá sa tala na konci 80. rokov.

Nechýbalo veľa a Jordan si mohol dať miesto posledného tanca poslednú večeru. Na oslave narodenín hráča amerického futbalu Richarda Denta sa totiž dostal do konfliktu s vtedy aktuálnym majstrom sveta v boxe Mikeom Tysonom. Píše o tom portál Open Court.

Svetový šampión bol vtedy na vrchole síl no zároveň prežíval ťažké chvíle počas prebiehajúceho rozvodu s herečkou Robin Givensovou. S tou istou Givensovou, s ktorou predtým tvoril pár aj Michael Jordan. Tyson do seba na párty lial jeden pohárik za druhým a začal na basketbalistu vykrikovať, že s ním má nevybavené účty.

Celú situáciu opísal Tysonov bývalý manažér Rory Holloway.

„Mike Tyson sedí a pije svoje obľúbené koktejly Long Island Ice Tea a jeho skutočné pocity sa postupne začnú dostávať na povrch. Cítim, źe je zle, a tak poviem obsluhe, aby mu začali riediť drinky vodou. Mike zazerá cez stôl na Jordana a po chvíli hovorí: 'Hej ty, myslíš si, že som blbý? Já viem že si š***l moju štetku!' Jordan sa tvári, ako keby videl ducha. 'Viem, že si s ňou niečo mal. mne to môžeš povedať, Bolo vidieť,' pokračoval Tyson. Na Jordanovi bolo vidieť, že by najradšej ušiel z miestnosti.

Jordan nakoniec bitke unikol a celá situácia sa urovnala. Zaujímavé je, že existuje viacero verzií tohto príbehu. Niektorí tvrdia, že Jordan si z vyhrážok nič nerobil.

CHICAGO/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Michael Jordan

Dôležité udalosti