Šport

Trapas na Tour de France: Hosteska dala košom Nibalimu

Zdroj: YouTube.com

Cyklista si myslel, že od nej dostane bozk, ale obišiel naprázdno. Pozrite si jeho rozpaky.

Taliansky cyklista Vincenzo Nibali triumfoval v druhej etape 101. ročníka Tour de France a obliekol sa do žltého dresu pre lídra pretekov. Jazdec tímu Astana dosiahol na 201-kilometrovej trati z Yorku do Sheffieldu čas 5:08:35 h. Slovenský cyklista Peter Sagan skončil na štvrtom mieste s dvojsekundovou stratou a zároveň sa dostal na čelo bodovacej súťaže (69 b) o zelené tričko.

"Fantastický deň, aj keď to bolo náročné, keďže bol protivietor. Posledný kilometer a pol bol naozaj dlhý. Určite nebude jednoduché udržať si žltý dres až do Paríža," skonštatoval Nibali. Druhý bol Greg van Avermaet a za ním Poliak Michal Kwiatkowski.

Nibalimu však radosť z víťazstva druhej etapy trošku pokazila jedna z hostesiek. Keď sa postavil na stupienok víťazov, jedna z nich ho počas gratulácie pobozkala na líce. Otočil sa tak aj k druhej, ale obišiel na prázdno. Všetko zachytili kamery a fotoaparáty. Chudák Nibali ostal v rozpakoch.