Šport

Karhan je presvedčený, že Spartaku už postup neujde

Miroslav Karhan - hráč FC Spartak Trnava (uvod) - 1
Zdroj: SITA

Odveta bude vo štvrtok v Zlatých Moravciach.

V slovenskom futbalovom klube FC Spartak Trnava panuje dobrá nálada po minulotýždňovom víťazstve tímu 4:2 na Malte proti FC Hibernians v prvom dueli 1. predkola Európskej ligy 2014/2015. Športový riaditeľ "andelov" Miroslav Karhan je optimistom pred odvetným zápasom, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 10. júla o 19.30 h na štadióne v Zlatých Moravciach.

Zdroj: SITA

"Nikdy nehovor nikdy, vo futbale sa môže stať všetko. Som však presvedčený, že postup si už ustrážime," citoval oficiálny trnavský klubový web slová M. Karhana, ktorý sledoval prvé meranie síl na Národnom štadióne Ta ´Qali v La Vallette.

"S výsledkom môžeme byť spokojní. Po priebehu, keď sme viedli trojgólovým rozdielom a domáci prišli o vylúčeného obrancu, sme možno trochu poľavili a nezachytili úvod druhého polčasu, keď sme dvakrát zbytočne inkasovali. Keby nám však niekto pred zápasom povedal, že vyhráme o dva góly, brali by sme to," poznamenal so 107 duelmi rekordér v počte štartov za slovenskú reprezentáciu.

Karhan nechcel vyzdvihovať hru jednotlivcov, za veľmi dôležitý však považuje presný zásah Tomáša Mikiniča na 4:2 dve minúty pred koncom stretnutia.

Ak futbalisti Spartaka Trnava postúpia do 2. predkola Európskej ligy, nastúpia proti FC Zestafoni. Prvý duel by sa uskutočnil 17. júla na súperovej pôde v Gruzínsku, odveta o týždeň neskôr v Zlatých Moravciach.

TRNAVA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.