Tvrdá rana pre rodinu Karlosa Vémolu. Okrem neho má koronavírus aj dcérka Lili

Poslankyňa Flordelis dos Santos de Souzová s manželom
Poslankyňa Flordelis dos Santos de Souzová s manželom Zdroj: Profimedia.sk

Vémola sa po dlhšej pauze zapríčinenej koronakrízou tešil na návrat do oktagonu.

Zápasník MMA Karlos Vémola má koronavírus. Čech to priznal pre sport.cz. „Som po operácii kolena, ale keďže som Terminátor, veril som, že to zvládnem a dám sa do poriadku. Bohužiaľ, potom do mňa vliezlo to svinstvo korona a dosť ma to skolilo, mám ťažký priebeh, horúčky," povedal.

Karlosova partnerka Lela Ceterová informovala, že výsledky testov potvrdili najhoršie obavy. Okrem nej sa nakazila aj ich osemmesačná dcérka Lili. „Lilinka má vysoké teploty. Ak by sa jej stav nezlepšil, museli by sme ísť do nemocnice na Bulovce (pražská nemocnica - pozn. red.). Mňa zatiaľ len bolia hrdlo a hlava," uviedla.

Vémola sa po dlhšej pauze zapríčinenej koronakrízou tešil na návrat. V ňom si mal zmerať sily s Václavom Mikuláškom na galavečere organizácie Oktagon. Z informácie, že Vémola zápasí s ochorením COVID-19, nebol nadšený ani Mikulášek.

„Najskôr koleno, teraz korona, neviem, je to divné. Čo bude mať potom? Stať sa to môže, ale nedávam tomu sto percent. Mám najťažšiu prípravu v živote, nákladná na peniaze a teraz toto. Aj cez to všetko však verím, že zápas bude," okomentoval Mikulášek.

Očakávaná konfrontácia, ktorá je na pláne 26. septembra, je tak ohrozená. „Hovoril som s Karlosom aj Václavom. Máme riešenie, ktoré oznámime na tradičnej veľkolepej tlačovej konferencii 1. septembra. Tam sa všetci dozvedia, čo a ako bude a nebude," doplnil český promotér organizácie Oktagon MMA Ondřej Novotný. 

PRAHA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Karlos Vémola

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.