Vémolu rozzúrili slová súpera: Je to idiot, pošlem ho späť tam, kde bol

Český "Terminátor" podľa svojich slov nevie, kde sa nakazil.

Len pred pár dňami vyšla na verejnosť správa, že zápasník MMA Karlos Vémola má koronavírus, následne aj to, že sa ním nakazila aj jeho partnerka a dcérka.

Stalo sa tak v čase, keď sa český „Terminátor" mal pripravovať na duel Oktagonu. Jeho súper Václav Mikulášek však tvrdí, že ide o podfuk a Vémola žiadne ochorenie nemá.

Vémola predložil aj oficiálne výsledky testu, tie však Mikulášek naďalej popiera. Samotný Vémola v rozhovore pre sport.sk podľa jeho slov netuší, kde sa mohol nakaziť.

„Najhoršie na tom je, že som teraz po operácii kolena a celý čas som trávil doma. Nikam som nechodil. Predtým som stále niekde bol, navštevoval akcie a nič. Teraz, keď som bol len doma, tak som to chytil. Neviem, či sa to nestalo vtedy, keď som išiel do nemocnice na kontrolu s kolenom," hovorí.

Na slová Mikuláška odpovedal bez servítky: „Je to idiot. Môže si chcieť, čo chce. On môže byť rád, že som s ním vôbec chcel zápasiť, vďaka čomu má také promo a ‚hype'. … Keď vidí, že moja partnerka s dcérou sú choré a on má aj tak takéto reči, tak je to úplne za hranou... Na neho príde čas neskôr. Zmlátim ho a pošlem späť tam, kde bol. Tam, kde ho nikto nepoznal a ani poznať nebude. Všetci naňho zabudnú," uzavrel Vémola.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Karlos Vémola

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.