Martin Fehérváry exkluzívne: O živote v "bubline" aj o československej enkláve vo Washingtone

Farmári počas prvého duelu
Zdroj: TVNOVINY.sk

Martin verí, že v ďalšej sezóne sa stane pevnou súčasťou prvého tímu Washingtonu.

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry sa po vypadnutí Washingtonu Capitals s NY Islanders vrátil na Slovensko a užíva si voľné chvíle s rodinou a kamarátmi. Našiel si čas aj na krátky rozhovor, ktorý s ním urobil náš kolega Miroslav Held zo športovej redakcie TV Markíza.

Hlavnou témou bol život v izolácii v takzvanej "bubline" v Toronte, kde práve vrcholí play off NHL. Martin potvrdil, že posledné dva zápasy série 1. kola nemohol odohrať pre zranenie. Priznal, že Washingtonu, ktorý má starší káder ako väčšina ostatných tímov, dlhá pauza spôsobená koronakrízou možno ublížila o čosi viac. 

Martin nám prezradil aj to, ktorý tím favorizuje v boji o Stanley Cup-u a neobišli sme ani československú enklávu vo Washingtone

Reprezentačný obranca odpovedal aj na otázku, či si počas čakania na novú sezónu NHL nezahrá v nejakom európskom klube. Martin verí, že v ďalšej sezóne sa stane pevnou súčasťou prvého tímu Washingtonu.

Živý prenos rozhovoru na Instagrame si nenechal ujsť ani Fehérváryho spoluhráč Richard Pánik, ktorý si neodpustil malé podpichnutie.

 BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Hokej

Dôležité udalosti