Šport

Suárez odchádza z Liverpoolu, Barcelončania už predávajú dresy s jeho menom

suarez.png

Kluby sa vraj dohodli v stredu v noci po týždeň trvajúcich rokovaniach.

V priebehu nasledujúcich 24 hodín katalánsky futbalový veľkoklub FC Barcelona oznámi angažovanie Luisa Suáreza. Tvrdí to web goal.com, podľa ktorého Barcelončania zaplatia Liverpoolu za uruguajského útočníka 88 miliónov eur. Kluby sa vraj dohodli v stredu v noci po týždeň trvajúcich rokovaniach. Obligátnu lekársku prehliadku by mal Suárez absolvovať vo vlasti, kam odcestoval po osemfinálovej prehre reprezentácie na majstrovstvách sveta s Kolumbiou.

Aj keď prestup ešte oficiálne nepotvrdila ani jedna zo strán, oficiálny fanúšikovských obchod na Nou Campe sa už rozhodol spustiť predaj dresov so Suárezovým menom.

Zdroj: TASR

Financie na uruguajskú akvizíciu čiastočne pokryje predaj Alexisa Sáncheza do londýnskeho Arsenalu. Čiľan vraj mieri na Emirates Stadium za 40 miliónov eur.

FC Liverpool by mohol za peniaze zo Suárezovho prestupu angažovať srbského krídelníka Benficy Lisabon Lazara Markoviča, belgického útočníka Lille Divocka Origiho a stopéra Southamptonu reprezentujúceho Chorvátsko Dejana Lovrena.


BARCELONA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.