VIDEO: Dojímavá žiadosť o ruku na juhu Slovenska. Prešibaný hráč mal takýto plán

Nastávajúca nevesta mala slzy na krajíčku.

Nedeľný zápas siedmej ligy Oblastného futbalového zväzu Levice medzi TJ Družstevník Horné Semerovce a OFK Rybník zaujal ani nie tak výsledkom, ale predovšetkým udalosťou, ktorá sa udiala hneď v jeho úvode.

Kapitán domáceho tímu Rudolf Kluka totiž požiadal o ruku svoju priateľku Katarínu priamo na ihrisku.

Rudolf po strete s hosťujúcim hráčom simuloval zranenie. Ošetrovať ho pribehla jeho priateľka, ktorá je zároveň zdravotníčkou klubu.

Zdroj: sportnet.sme.sk

„Keď ku mne Katka pribehla, kľakol som si a vytiahol prsteň, ktorý mi podal rozhodca. Mal som zimomriavky, do konca života na to nezabudnem," opísal tento moment pre sportnet.sme.sk budúci ženáč.

K žiadosti došlo hneď v prvej minúte. Vedeli o nej všetci hráči, rozhodcovia a väčšina priaznivcov. Zdravotníčka samozrejme o ničom netušila.

„O niečom podobnom sníva každá žena. Bol to pre mňa obrovský šok. Veľmi milé prekvapenie, v živote pre mňa nikto nič také nespravil. Nádherný zážitok, neváhala som ani sekundu a povedala som áno. Stále nechápem, ako to dokázali zorganizovať. Všetci o tom vedeli, len ja som o ničom nemala ani šajnu," so slzami na kraji povedala Katka. Pre oboch to bude druhé manželstvo, obaja majú deti z prvého.

Pre úplnosť, Horné Semerovce zdolali Rybník 5:2 a momentálne sú na treťom mieste 17-člennej tabuľky, Rybník je na pätnástej priečke. 

HORNÉ SEMEROVCE/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti