Nadal zdolal v exhibícii Djokoviča, Srb sa prezliekol za zdravotnú sestru

Nadal a Djokovič na exibícii
Zdroj: YouTube.com

Ich famóznu hru si prišiel pozrieť aj Will Smith.

Španielsky tenista Rafael Nadal potvrdil v nedeľu post aktuálnej svetovej jednotky, keď v exhibičnom zápase v Buenos Aires zdolal srbského rivala Novaka Djokoviča v dvoch setoch 6:4 a 7:5. Duel v uvoľnenej atmosfére pred viac ako 12.000 divákmi sprevádzali časté vtipné vložky oboch aktérov.

Zdroj: YouTube.com
Dvaja momentálne najlepší tenisti sa v hlavnom meste Argentíny zúčastnili na podujatí na podporu Davida Nalbandiana, ktorý sa po pretrvávajúcich zdravotných problémoch rozhodol vo veku 31 rokov ukončiť kariéru. Niekdajší svetový hráč číslo tri už vo štvrtok zdolal Nadala 6:4 a 7:6 (6), v sobotu mu Španiel prehru odplatil po setoch 6:3 a 6:4.

Vo štvorhre v rámci exhibície Djokovič opäť zabával divákov tradičným a mimoriadne populárnym imitovaním ruskej tenistky Marie Šarapovovej. Neskôr sa prezliekol za zdravotnú sestru, aby opatroval "večne zraneného" Nalbandiana.

Počas nedeľňajšieho programu sa na dvorci objavil na koni americký herec Will Smith, ktorý v Argentíne natáča svoj najnovší film.

Smith, Nadal i Djokovič mali v pláne v nedeľu večer navštíviť ešte štadión La Bombonera, kde sa hral duel argentínskej futbalovej ligy medzi tímami Boca Juniors a All Boys.

https://www.youtube.com/watch?v=ADIRr7_Genk


BUENOS AIRES/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

Dôležité udalosti