Šport

Tak toto nikto nečakal! Ovečkin a Kirilenková sa mali brať, no rozišli sa

Ruský hokejista Alexander Ovečkin a ruská tenistka Maria Kirilenková sledujú krátky program športových dvojíc v krasokorčuľovaní
Ruský hokejista Alexander Ovečkin a ruská tenistka Maria Kirilenková sledujú krátky program športových dvojíc v krasokorčuľovaní na ZOH 2014. Zdroj: TASR

"Rozhodla som sa zrušiť zásnuby. Dôvodov bolo veľa, ale nechcem zachádzať do detailov. Náš vzťah sa síce skončil," priznala tenistka.

Po golfistovi Rorym McIlroyovi a tenistke Caroline Wozniackej sa rozišiel ďalší prominentný pár. Plánovanú svadbu zrušila ruská tenistka Maria Kirilenková, ktorá sa mala vydať za hokejistu Alexandra Ovečkina.

Víťazka šiestich turnajov WTA a bývalá desiata hráčka svetového rebríčka tvorila s kapitánom Washingtonu Capitals pár od roku 2011. Zasnúbili sa v decembri 2012, svadba sa však nakoniec konať nebude.

Zdroj: TASR

"Rozhodla som sa zrušiť zásnuby. Dôvodov bolo veľa, ale nechcem zachádzať do detailov. Náš vzťah sa síce skončil, ale rešpektujem Sašu ako človeka a športovca. Želám mu množstvo športových úspechov," uviedla Kirilenková prostredníctvom Ruskej tenisovej federácie.

Bývalé svetové jednotky vo svojich športoch Wozniacka a McIlroy sa rozišli pred dvoma mesiacmi, krátko pred plánovanou svadbou. V nedeľu zhodou okolností obaja po dlhom čase triumfovali na turnajoch, McIlroy na domácom British Open, Wozniacka v Istanbule.

MOSKVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.