VIDEO: Na novinára počas relácie spadla obrazovka. Za všetko hovorí zdesenie moderátora

Záber z videa.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/HIP HOP HUB TV

Video tohto momentu sa okamžite masívne začalo šíriť na sociálnych sieťach.

Dramatické chvíle zažil počas nakrúcania relácie v štúdiu televízie ESPN kolumbijský športový novinár Carlos Orduz. Píše Ladbible .

Počas diskusie s kolegami sa na neho zrútila obrazovka, ktorá bola umiestnená za ním. Vplyvom nárazu ho následne odhodilo do stola.

Desivo vyzerajúci incident sa stal v utorok (9.3.) večer miestneho času. Video tohto momentu sa okamžite masívne začalo šíriť na sociálnych sieťach.

https://www.youtube.com/watch?v=TgX5y54CU2Y


Zdroj: YouTube/HIP HOP HUB TV

Na ňom vidno, ako sa moderátor Francisco Velez veľmi zľakol. Bezprostredne po momente však na svojich účtoch na sociálnych sieťach ubezpečil verejnosť, že Carlos je v poriadku.

„Náš kolega je po incidente, ktorý sa stal v úvode nášho programu, našťastie, vo výbornom stave. Vážime si vaše správy, solidaritu, podporu kolegov aj verejnosti. Dúfame, že už čoskoro sa opäť stretneme," napísal.

K verejnosti prehovoril na svojom Twitteri aj samotný Orduz. Na videu tvrdí, že je v poriadku, ukazujúc zdvihnutý palec.

„Tým, ktorí mi písali ohľadom tohto incidentu a pozdravili ma, musím povedať, že som v poriadku. Všetky prehliadky dopadli dobre, nezistil sa žiaden problém. Vyviazol som len s modrinou a ranou do nosa," uzavrel.

Zdroj: Twitter/Maximiliano Bretos

BOGOTA/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Moderátor

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.