UFC Fight Night na VOYO: Natiahne český „hrobár“ David Dvořák víťaznú šnúru už na 16 zápasov?

David Dvořák sa predstaví vo svojom treťom zápase v organizácii UFC.
Zdroj: TVNOVINY.sk

Priamy prenos UFC Fight Night sa začína v noci zo soboty na nedeľu o 1.00 hod.

Videoportál VOYO v noci na nedeľu opäť poteší priaznivcov MMA športu. Na programe je ďalšie podujatie pod hlavičkou UFC, na ktorom sa predstaví aj David Dvořák (28), jeden z dvoch českých zástupcov v najprestížnejšej MMA organizácii. V súboji divízie mušej váhy bude jeho súperom kolumbijský bojovník Juancamilo Ronderos, (26). Dvořák ma pôvodne nastúpiť proti Brazílčanovi Raulianovi Paivovi, ten však musel odstúpiť pre bližšie nešpecifikované zdravotné problémy.

Bitka sa uskutoční v Apex Center v Las Vegas na turnaji UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt. Český Undertaker nastúpi v zápase číslo 2 na hlavnej karte.

Zdroj: YouTube/ IAP

David Dvořák (19 víťazstiev, 3 prehry) je v súčasnosti jedna z najlepších muších váh v UFC. Český fighter ťahá málo vídanú šnúru 15 víťazných zápasov, keď medzi profíkmi naposledy prehral ešte v roku 2012.

V rámci UFC dokázal zvíťaziť v oboch zápasoch po jednomyseľnom rozhodnutí na body. Je o ňom známe, že v čase, keď sa ešte nevenoval bojovým umeniam, súťažne hrával šach a privyrábal si vykopávaním hrobov a preto je známy aj ako Undertaker (pohrebník).  

Priamy prenos UFC Fight Night sa začína v noci zo soboty na nedeľu o 1.00 hod. Na VOYO si tak môžete pozrieť všetky zápasy z hlavnej karty.

BRATISLAVA/ tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti