UFC 263 na VOYO: Vrcholom turnaja budú hneď dva titulové zápasy

UFC 263: Adesanya vs Vettori 2
Zdroj: VOYO

Priamy prenos z turnaja sa začína v noci zo soboty na nedeľu (13.6.) od 4.00 hod.

Fanúšikovia MMA športu si opäť prídu na svoje. Galavečer zmiešaných bojových umení UFC 263 si budú môcť pozrieť aj prostredníctvom videoportálu VOYO. Priamy prenos z turnaja najprestížnejšej MMA organizácie sa začína v noci zo soboty na nedeľu (13.6.) od 4.00 hod. a sledovať ho môžete TU.

Turnaj UFC s číslovkou 263 ponúkne až štrnásť duelov, pričom v posledných dvoch pôjde o titul. Hlavným zápasom bude súboj divízie strednej váhy medzi šampiónom Israelom Adesanyom (20 - 1 - 0) a vyzývateľom Marvinom Vettorim (17 - 4 - 1).

Pôjde už o druhú konfrontáciu týchto bojovníkov, keď po prvom dueli na tri kolá rozhodcovia prisúdili víťazstvo Adesanyovi (31). Talian Vettori (27) však odvtedy neprehral 5 zápasov v rade a poradil si napríklad aj s Jackom Hermanssonom.

Adesanya medzitým zaznamenal svoju prvú prehru, keď prehral na body so šampiónom poloťažkej váhy Poliakom Janom Blachowiczom. V rámci divízie strednej váhy však zostáva nezdolaný.

Veľkú Pozornosť bude pútať aj titulový zápas divízie mušej váhy, odveta medzi Brazílčanom Deivesenom Figueiredom (20 - 1 - 1) a Mexičanom Brandonom Morenom (18 - 5 - 2). Obaja kohúti skrížili zbrane v decembri 2020 počas UFC 256 - súboj skončil remízou, vďaka čomu si Figueiredo udržal opasok šampióna.

Zoznam zápasov na hlavnej karte turnaja nájdete TU.

Priamy prenos z turnaja UFC 263 sa začína v noci zo soboty na nedeľu (13.6.) od 4.00 hod. a sledovať ho môžete TU.


VOYO

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Ufc

Dôležité udalosti