Ronaldo bojkotoval sponzora EURO 2020. Jeho gesto môže vyjsť výrobcu nápojov poriadne draho

Cristiano Ronaldo nemá rád sladené nápoje.
Zdroj: reprofoto: Reuters/UEFA 2021

Ronaldo nemá rád sladené nápoje.

Cristiano Ronaldo na tlačovej besede pred zápasom proti Maďarsku opäť potvrdil, že keď ide o zdravý životný štýl, tak nepozná kompromis. Jeden z hlavných sponzorov turnaja musel prehltnúť horkú pilulku, keď hlavná hviezda portugalského tímu odsunula preč zo záberu kamery fľaše Coca-Coly.

Tak znechutený výraz máva Ronaldo málokedy. Po odstránení fliaš pridal aj komentár v portugalčine: „Coca cola....pite vodu!". A aby ukázal, źe to myslí váźne, počas celého rozhovoru mu"robila spoločnosť" fľaša vody.

Ronaldo je svojim odporom k nezdravej strave známy. V minulosti sa nechal počuť, že neznáša, keď jeho syn pije sladené nápoje. Futbalový veterán je doslova posadnutý starostlivosťou o svoje telo aj vďaka tomu to zatiaľ v jeho 36 rokoch nevyzerá, že by sa chystal ukončiť kariéru.

Výrobca coly zatiaľ na Ronaldov bojkot nereagoval. Určite ho však nepotešil, keďže sa to zhodou okolností stalo v čase, keď akcie firmy zaznamenali významný pokles a hodnota firmy sa znížila o niekoľko miliárd. Aj keď pokles začal už pred tlačovkou, istý podiel na ňom má aj Ronaldo.


BUDAPEŠŤ/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Euro 2020

Dôležité udalosti