KSW 62 na VOYO: Olympijský šampión Kolecki si to rozdá s bývalým kulturistom Szostakom

KSW 62: Kolecki vs Szostak
Zdroj: VOYO

Na turnaji sa predstaví aj mladý český zápasník David Martinik, ktorý vyzve Slovinca Lemmyho Krušiča.

Další galavečer poľskej organizácie KSW sa nezadržatelne blíži. Už túto sobotu (17. júla) si fanúšikovia MMA športu môžu vychutnať turnaj KSW 62 aj prostredníctvom videoplatformy VOYO. Priamy prenos sa začína v o veľmi prijateľnom čas o 20.00 hod a sledovať ho môžete TU.

V hlavnom zápase turnaja si zmerajú sily bojovníci z divízie poloťažkej váhy - zlatý medailista vo vzpieraní z olympiády v Pekingu Szymon Kolecki a bývalý kulturista Akop Szostak.

Tridsaťdeväťročný Kolecki má okrem zlata z OH v Pekingu 2008 aj striebro zo Sydney 2000. Zo siedmich účastí na ME získal 5-krát zlato a raz striebro. Chýba mu len titul majstra sveta, blízko bol v rokoch 1999 a 2006, kedy získal striebornú a v rokoch 2001 a 2007 bronzovú medailu.

Zdroj: KSW

Na turnaji sa predstaví aj mladý český zápasník David Martinik (4-2), ktorý mal premiéru na turnaji KSW 58, kde prehral na body s Pawlom Politylom. V sobotu bude jeho súperom skúsený slovinský bojovník Lemmy Krušič (20-7).

Premiéru v MMA na KSW 62 absolvuje poľský kickboxer Tomasz Sarara (41-7 kickbox), ktorého súperom bude Wladimir Tok, s ktorým v kickboxe prehral.

Priamy prenos z galavačera KSW 62 sa na VOYO začína v sobotu večer od 20.00 hod.


VOYO

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Voyo

Dôležité udalosti